Šobrīd ātrais kredīts Latvijā ir pieejams no 18 gadiem. Tu vari pieteikties kredītam 24 h diennaktī un saņemt naudu bez ķīlas un liekiem papīriem. Šobrīd pirmais kredīts internetā vairākos uzņēmumos ir pieejams bez komisijas maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Aizņemies tūlīt un atmaksā viena mēneša laikā tikpat, cik paņēmi. Kredīts naktī Latvijā pieejams, galvenokārt, tikai vēlā rudenī un ziemā, kad tumsa iestājas jau uzreiz pēc darba laika beigām.

ātrie kredīti internetā bez ķīlas

Vai kredīts naktī ir laba izvēle ?

Tautas gudrība vēsta – rīts gudrāks par vakaru un arī kredīts naktī nav tā labākā izvēle. Vairums kredītsaistību, kas tiek paņemtas naktī parasti nav līdz galam apdomātas un tās vēlāk nākas nožēlot. Ievadā jau norādījām, ka pieteikties kredītam iespējams 24 h diennaktī, taču vērts atzīmēt, ka ātrie kredīti naktī pieejami līdz plkst. 22.00 vai plkst. 24.00. Tādējādi, ja jau iepriekš zini, ka aizdevums būs vajadzīgs šonakt plkst. 3.00, tad vajadzīgā naudas summa ir jāsagādā jau krietni iepriekš. Latvijas likumdošana paredz, ka ne ātrie kredīti, ne patēriņa kredīti, ne lombardu pakalpojumi nedrīkst tikt sniegti nakts stundās. Šādā veidā tiek mēģināts pasargāt iedzīvotājus, kas varētu mēģināt aizņemties papildus naudu alkohola reibumā, kā arī, lai mazinātu noziedzību ar mērķi realizēt iegūto mantu kā ķīlu kādā no lombardiem vai citiem līdzīgiem iestādījumiem.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos internetā ?

Kredīti internetā ir pieejami ikvienam, kas atbilst minimālajiem kritērijiem – ir vismaz 18 gadus vecs, ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Prakse liecina, ka dažus no šiem ierobežojumiem ir iespējams apiet, kas ļauj aizņemties arī bez darba vietas vai bez regulāriem ienākumiem. Daži kreditori ir gatavi aizdot naudu ikvienam, kas to vēlas, jo, no vienas puses, apjauš, ka daudzi strādā nelegāli un viņu ienākumi nav pārbaudāmi, no otras puses, tic, ka spēs atgūt parādu no jebkura. Ātrie kredīti ir salīdzinoši nelieli aizdevumi, kuru summa vairumā gadījumu nepārsniedz 50 Ls – 100 Ls vai 200 Ls. Ja 18 gadīgs jaunietis nespēj atmaksāt, var palīdzēt vecāki vai vecvecāki. Tas, protams, nav labi, taču tieši šāda ir aizdevēju loģika.

Šajā aspektā var vienīgi priecāties, ka ātrais kredīts naktī vai ilgtermiņa patēriņa kredīti naktī pēc plkst. 22.00 vai 24.00 netiek izsniegti, tādā veidā pasargājot cilvēkus no nesaprātīgas aizņemšanās riskiem. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.