Ātrais kredīts preču iegādei internetā var būt noderīgs situācijās, kad pēkšņi ieraugi kādu īpašu AKCIJU, bet līdz algai vēl ir atlikušas pāris nedēļas. Protams, aizņemšanās ir atbildīgs lēmums, tādēļ turpinājumā vari uzzināt, kā to veikt pareizi. 

Noteikumi, kas jāievēro izvēloties kredītu preču iegādei

Tu vēlies, lai aizdevums būtu maksimāli izdevīgs (lēts), nevēlies pārmaksāt, gribi labu servisu un vēl saņemt naudu ātri. Šķietami neiespējamas vēlmes, taču realitātē tas viss ir pieejams, pie nosacījuma, ka vajadzīgs neliels īstermiņa aizdevums (līdz 300 eiro), bet par visu pēc kārtas.

Ātrie kredīti internetā šobrīd ikvienam Latvijas iedzīvotājam piedāvā aizņemties līdz 100 Ls vai 200 Ls. Aizņemoties pirmajā reizē netiek prasīta komisijas maksa jeb procenti par aizdevuma izmantošanu. Praksē tas nozīmē, ka Tu vari paņemt 150 Ls kredītu un 1 mēneša laikā atmaksāt tos pašus 150 Ls. Izvēloties šo pakalpojumu, ir iespējams būtiski ietaupīt uz procentiem, taču esi uzmanīgs. Pirmais kredīts bez komisijas maksas tāds ir tikai jaunajiem klientiem. Ja kādreiz vēlēsies aizņemties atkārtoti no tā paša kreditora, Tev būs jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs mēdz sasniegt pat 30% mēnesī.

Papildus tam, atceries – ātrie kredīti ir izdevīgi tikai īstermiņā. Ja pēkšņi radīsies situācija, kurā nevarēsi atmaksāt aizņemto naudas summu, aizdevēji, visticamāk, piedāvās iespēju pagarināt aizdevuma termiņu, taču par maksu. Tas nozīmē, ka, lai arī sākotnēji pirmais kredīts ir paņemts bez maksas, kavētājiem ir jārēķinās ar būtiskām papildus izmaksām.

Kā aizņemties internetā preču iegādei ?

Aizņemšanās procedūra internetā ir salīdzinoši vienkārša un to var izmantot praktiski ikviens, kuram steidzami vajag naudu. Lai aizņemtos ir vajadzīgs a) epasts, b) mobilais telefons, c) bankas konts un d) internetbankas pieslēgums, kā arī vismaz 1 santīms kontā. Pati aizņemšanās procedūra ietver tikai dažas darbības:

  • jāsalīdzina piedāvājumi (skat. atraiskredits.com sākumlapu)
  • jāpiesakās aizdevumam; 
  • jāpārskaita reģistrēšanās maksa; 
  • jānorāda, cik liels kredīts preču iegādei internetā nepieciešams; 
  • jāsaņem nauda. 

Līdzšinējā prakse rāda, ka naudas kredīts tiek ieskaitīts aptuveni 1 stundas laikā. Klientiem, kuriem ir bankas konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam, līdz naudas saņemšanai nebūs parasti jāgaida ilgāk par 20 minūtēm, pie nosacījuma, ka pieteikums ir aizpildīts aizdevēja darba laikā. Šajā sakarā ir vērts atzīmēt, ka kredītam Tu vari pieteikties 24 stundas dienaktī, t.sk. arī brīvdienās, bet nauda uz tavu kontu reāli tiks pārskaitīta tikai uzņēmuma darba laikā.

Kopumā kredīts preču iegādei internetā ir salīdzinoši izdevīgs pakalpojums īstermiņā, taču jābūt ir uzmanīgiem. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savu maksātspēju un aizņemies atbildīgi.