Uzzini, kur var aizņemties naudu un kā iegūt aizdevumu bez komisijas maksas (0%)  līdz 200 Ls uz 1 mēnesi. Ātrais kredīts pieejams bez ķīlas, bez papīra izziņām un bez galvojuma 15 minūtēs. Izvērtē savu maksātspēju, aizņemies atbildīgi.

Kur var aizņemties naudu internetā bez procentu maksas?

Aizņemties naudu internetā uz neilgu termiņu bez komisijas maksas iespējams vairākos uzņēmumos. (Uzzini, kurš mazais bezprocentu kredīts ir izdevīgākais). Ja vēlies, lai nebūtu jāmaksā procenti vai papildus maksājumi, nauda ir jāatmaksā līgumā noteiktajā termiņā (parasti 30 dienu laikā). Paralēli pieejami arī naudas kredīti, kas ļauj saņemt pat 7000 latu bez ķīlas. Lai iegūtu naudas kredītu internetā jums ir jābūt vismaz 18 – 20 gadiem (atšķirīgi nosacījumi) ar regulāriem ienākumiem un nedrīkst būt slikta kredītvēsture.

Pozitīva kredītvēsture nozīmē, ka nedrīkst būt kavētas oficiālas parādsaistības un kredītsaistības ilgāk par 60 dienām un kopējā neatmaksātā summa nedrīkst pārsniegt 100 latus. Šobrīd paņemts kredīts nav un nevar būt par pamatu, lai atteiktu ātrā naudas kredīta saņemšanu. Procedūra, lai saņemtu naudu uz rokas ir salīdzinoši vienkārša un ietver četras galvenās pamatdarbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (ļauj ietaupīt 10 Ls – 350 Ls, skat. portāla sākumlapu);
  • jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja mājas lapā (jānorāda kontaktinformācija un personas kods);
  • jāapstiprina kredīts (ar sms, veicot attiecīgu izvēli jaunizveidotajā klienta profilā vai piezvanot uz uzņēmuma atbalsta dienestu).
  • jāsaņem nauda kontā (pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūtēs).

Prakse liecina, ka visātrāk naudu var saņemt Nordea, DNB, Swedbank, Citadele, GE Money un SEB bankas klienti, taču svarīgi pievērst uzmanību, vai jums un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Ja konti sakrīt, tad naudu saņemsiet gandrīz zibenīgi, pretējā gadījumā var nākties uzgaidīt nedaudz ilgāk. Šobrīd pirmo kredītu bez komisijas procentiem piedāvā ViaSMS, SohoCredit, Ferratum, MiniCredit, OpenCredit un SmsCredit. Visi uzņēmumi ir samērā labi pazīstami, taču to noteikumi, piedāvātās summas un procentu maksājumi par kredīta pagarināšanu ir diezgan atšķirīgi. Teorētiski būtu iespējams tos visus gari un plaši aprakstīt, bet vienkāršāk ir aplūkot kredītu salīdzinājumu atraiskredits.com sākumlapā. Otra alternatīva būtu apmeklēt visu kreditoru lapas pēc kārtas uz pašiem visu salīdzināt, taču tas būtu tikai lieks darbs, jo informācija par piedāvājumiem šajā vietnē tiek aktualizēta ļoti regulāri. Situācijās, kad kredītu atmaksāt savlaicīgi nav iespējams, to var pagarināt uz 1, 2, 3 vai 4 nedēļām. Maksa par šo pakalpojumu sākas no 12,5% mēnesī, taču var sasniegt arī gandrīz 30%, tādēļ ir vērts pacensties, lai atmaksātu kredītu savlaicīgi.

Kur var aizņemties naudu citos veidos?

Ātrais kredīts nebūt nav vienīgā iespēja, kur aizņemties naudu. Iespēju saņemt aizdevumu piedāvā virkne kredītiestāžu, t.sk. bankas, lombardi, līzinga sabiedrības, privātpersonas. Tāpat atsevišķos gadījumos iespējams aizņemties arī no tuviniekiem. Ja plānojat aizņemties vairāk kā 1000 Ls, tad banku apmeklējums ir uzskatāms par obligātu. Pieaugot summai, jāpalielina arī laiks, kas tiek veltīts izpētes procesā. Patēriņa kredīti ļauj aizņemties līdz pat 7`000 Ls un daži no tiem ir pieejami arī internetā. Ja vēlaties uzzināt online savas iespējas iegūt kredītu noteiktā apmērā, aizpildiet pieteikumu kredītam internetā (skat. linku iepriekš). Kredītiestāžu pārstāvji sagatavos jums individualizētu piedāvājumu aptuveni 1 dienas laikā un tad jūs to varēsiet mājās pie kafijas krūzes mierīgi apsvērt. Jau minējām, ka aizņemoties lielas summas nedrīkst aprobežoties ar paviršu izpēti, tādēļ paralēli pieteikuma aizpildīšanai, aplūkojiet arī populārāko komercbanku mājas lapas.

Uzreiz gan jāatzīst, ka pašreiz bankas izsniedz aizdevumus samērā negribīgi, tādēļ arī izvirza ļoti stingras prasības. Tomēr, ja jums ir regulāri ienākumi, tīra kredītvēsture un vēlme aizņemties, tad noteikti atradīsiet kredītiestādi vai banku, kur aizņemties naudu izdevīgi. Tiesa konkrēts piešķiramās naudas daudzums būs atkarīgs no daudziem faktoriem, tādēļ to iepriekš nav iespējams prognozēt.

Kad aizņemties un kad neaizņemties?

Aizņemties naudu vienmēr ir riskanti, jo aizņēmums ir jāmāk ne tikai paņemt, bet arī atmaksāt. Tieši ar pēdējo no darbībām daļai rodas problēmas. Saskaņā ar pieejamo statistiku 2011. gadā problēmas ar ātro kredītu atmaksu radās 15% klientu, attiecībā uz bankām skaitļi ir aptuveni tādā pašā līmenī. Visbiežāk iedzīvotāji aizņemas, lai atmaksātu parādus, iegūtu papildus līdzekļus līdz algai vai iegādātos kādu kārotu akcijas pirkumu. Lai kādi arī nebūtu iemesli, pirms aizņemšanās vienmēr ir rūpīgi un reālistiski jāapsver savas iespējas atmaksāt naudas kredītu noteiktajā termiņā. Ja šaubas rodas jau izvērtēšanas procesā, tad var samērā droši apgalvot, ka problēmas radīsies arī dzīvē.

Šajā rakstā jūs uzzinājāt, kur var aizņemties naudu izdevīgi. Esiet prātīgi un izvērtējiet rūpīgi savas iespējas atmaksāt. Kredītu salīdzinājums pieejams portāla sākumlapā.