Kredīti internetā ir dažādi. Daži no tiem ļauj aizņemties 15 minūtēs pat 2000 Ls. Ja pietiek ar  mazāku summu, piemēram, 150 Ls, tad tos var aizņemties īstermiņā pat bez procentiem (skat. atraiskredits.com pirmo lapu). Vienlaikus reizēm var būt situācijas, kad aizņemties uz sava vārda nav iespējams. Pazaudēts konta numurs, bloķēta internetbanka, bet vienalga steidzami vajag naudu. Kur var paņemt kredītu uz citu vārdu un kā to izdarīt droši par to turpinājumā.

Cik ātri un kur var paņemt kredītu uz citu vārdu internetā ?

Gandrīz visi ātrie kredīti internetā ir pieejami, pārskaitot 0,01 Ls uz kreditora bankas kontu. Naudas pārskaitījums ir jāveic no sava personīgā bankas konta. Tas savukārt nozīmē, ka, lai aizņemtos Tev ir vajadzīgs īsts bankas konts. Ja nevari aizņemties uz savu vārdu, vienīgā alternatīva ir pierunāt kādu draugu, radinieku vai paziņu, ka tas aizņemas uz sava vārda. Svarīgi – pat, ja zeme deg zem kājām un ļoti vajag naudu, nekādā gadījumā nemelojiet sev tuviem cilvēkiem. Ja neesiet pārliecināti, ka spēsiet atdot parādu noteiktajā laikā, tā arī sakiet. Aizņemšanās internetā ir reāls darījums un gadījumā, ja saistības netiek pildītas savlaicīgi kredīta ņēmējam būs jāmaksā par līguma pagarināšanu vai soda nauda par saistību nemaksāšanu. Sliktākajā scenārijā aizņēmējam var tikt sabojāta kredītvēsture, bet tiesa var atbalstīt parāda piedzīšanu ar tiesu izpildītāju palīdzību.

Ideālā gadījumā naudas aizdevums tiek atmaksāts noteiktajā laikā, bet draugam, kas izlīdzējis šādā veidā tiek pasniegta naudas dāvana vai kāds sīks nieciņš pateicībā par palīdzību grūtā brīdī. Lai darījums izdotos ir vajadzīgs – (a) epasts, (b) bankas konts, (c) internetbankas pieslēgums, (d) mobilais telefons. Aizņēmējam ir jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem, ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kreditēšanas vēsturi.

Kā es varu aizņemties, neizmantojot ātros kredītus ?

AtraisKredits.COM regulāri apkopo informāciju par dažādiem patēriņa kredītiem, no kuriem daži ļauj aizņemties pat vairāk par 5000 Ls dažu dienu laikā. Vienlaikus der atcerēties, ka, piemēram, kredīti pret auto ķīlu ļauj aizņemties pat 1 dienas laikā. Maksimālā summa, ko ar šo aizdevumu var iegūt ir 90% no auto novērtējuma vērtības. Pretendēt uz šo aizņēmumu var ikviens, kam pieder auto, kas nav vecāks par 20 gadiem.

Otra aizņemšanās alternatīva ir aizdevums no privātpersonas. Mūsu skatījumā aizņemties no nepazīstamiem cilvēkiem ir neprāts, jo vairumā gadījumu tas noved pie nepatikšanām un maksā krietni dārgāk nekā sākotnēji iecerēts. Tajā pašā laikā, ja aizņēmums pieejams no tuviniekiem, tad tas būs krietni lētāks nekā jebkurš cits kredīts internetā vai bankā. Aizņemies atbildīgi.