Uzņēmums SIA “Latvijas Hipotēka” ir pats jaunākais no visiem nebanku kreditoriem un piedāvā aizdot naudu darījumiem, kas saistīti ar nekustamā īpašuma iegādi vai arī piedāvā aizdot naudu pret nekustamo īpašumu.

Kā sazināties ar SIA “Latvijas Hipotēka”

Uzņēmuma juridiskā adrese ir reģistrēta Rīgā, Brīvības gatvē 226 (LV-1039). Saskaņā ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra sniegto informāciju Latvijas Hipotēka ir ieguvusi licenci 2013. gada 9. augustā un tā ir derīga līdz 2014. gada 8. augustam. Latvijas likumdošana paredz, ka maksa par nebanku kredītdevēja licences saņemšanuir 50 tūkstoši latu, turklāt uzņēmumam ir jābūt vismaz 300 tūkstošus latu lielam pamatkapitālam.

Ņemot vērā iepriekš minēto var droši apgalvot, ka kreditora plāni šajā nozarē ir veidoti ilgtermiņā, jo pretējā gadījumā ieguldīto naudu nav iespējams atgūt. Viens no “Latvijas hipotēkas” piedāvātajiem pakalpojumiem – kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu gan pats par sevi nav nekas īpašs, jo šāds piedāvājums ir daudziem aizdevējiem. Tajā pašā laikā, ņemot vērā, ka mūsdienās bankas izsniedz aizdevumus salīdzinoši ļoti negribīgi, varam prognozēt, ka uzņēmumam varētu būt visas iespējas piesaistīt jaunus klientus.

Ja plāno aizņemties, bet neesi izlēmis, kurš aizdevējs ir Tev piemērotāks, ieskaties atraiskredits.com sākumlapā, kura apkopoti un savstarpēji salīdzināti Latvijas top kredīti. Kā izvēlēties sev piemērotāko ? Pievērs uzmanību tādiem faktoriem kā – (a) vai pirmais kredīts tiek piedāvāts bez procentu maksas, (b) cik lielu naudas summu iespējams aizņemties, (c) vai kredīta saņemšanai nav vajadzīga ķīla.

Latvijas Hipotēka ir uzņēmums, kas izvēlas stratēģiju, kas kreditoram neprasa lielu risku – naudas aizdošanu pret nekustamā īpašuma garantiju. Tas nav nosodāmi, taču, ja vēlies saglabāt lielāku neatkarību, tad vari aiņemties bez ķīlas mazāk kā 4 dienu laikā. Vairāk par šo iespēju vari uzzināt portāla sākumlapā. Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.