Katram no mums reizēm ir vajadzība pēc papildus naudas. Ja nav veikti uzkrājumi un vajadzība ir steidzama, tad mazie ātrie kredīti var palīdzēt apstākļos, kad nav neviens cits, kas vāretu aizdot. Šobrīd vairāki ātrie kredīti tiek piedāvāti bez ķīlas, bez izziņas no darba devēja un bez komisijas maksas. Piemērs – aizņemies 100 Ls uz 30 dienām un līguma ietvaros atmaksā tos pašus 100 Ls. Ja vajag vairāk, vari iegūt pat 200 Ls 10 minūšu laikā. Vienkārši piesakies aizdevumam un seko norādījumiem.

Piesakies kredītam internetā

pieteikties kredītam šeit
Minimālais vecums, no kura tiek izsniegti mazie ātrie kredīti ir 18 gadi, taču vairums kreditoru pieprasa, lai aizņēmējs būtu sasniedzis vismaz 20 ātrie mazie kredīti var noderētgadus. Piesakoties kredītam, aizdevējs izvērtē klienta kredītvēsturi un reizēm arī ienākumus. Pirmais no faktoriem ir daudz nozīmīgāks, jo liecina par klienta motivāciju atlīdzināt parādu noteiktajā termiņā. Cilvēki, kuriem ir nenokārtotas parādsaistības vai kavētas kredītsaisības pret komercbankām, aizņemties nebūs problēmas. Komercbankas joprojām  nav gatavas dalīties ar informāciju par saviem klientiem ar citiem tirgus spēlētājiem. Tas noved pie situācijas, ka komercbanku parādnieku iespējas aizņemties internetā ir daudz lielāks nekā tiem parādniekiem, kas palikuši parādā kādam no parastajiem uzņēmumiem. Kā zināt, vai esmu iekļauts parādnieku datu bāzē? Ja tas ir noticis, tad uz savu oficiālo, deklarēto dzīvesvietas adresi saņemsiet ierakstītu vēstuli ar atbilstošu paziņojumu. Reizēm gan vēstule nemaz netiek atsūtīta, taču tādi gadījumi ir reti. Gadījumā, ja pārkāpums ir bijis neliels un ir ticis novērsts, tad mazie ātri kredīti, visticamāk, būs pieejami.

Cik maksā mazie kredīti ?

Internetā pieejamie mazie kredīti jaunajiem klientiem tiek piedāvāti bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka brīdī, kad steidzami vajag naudu, aizņemšanās internetā var būt arī finansiāli izdevīga.  Aizņemies līdz 200 ls un 1 mēneša laikā atmaksāt tikai tik, cik paņēmi. Ja gadās aizkavēties un nespējiet atmaksāt parādu savlaicīgi, tad būs jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu ir  no 15% mēnesī, tādēļ ir vērts pacensties un atdot parādu savlaicīgi. Atcerieties – mazie kredīti nav dāvana un nav arī latloto izloze. Viss, kas saistīts ar kredītiem ir jāveic izsvērti un pārdomāti. Ja neesiet pārliecināti, ka varēsiet izpildīt līgumsaistības, neaizņematies.

Kas notiek, ja mazie ātrie kredīti netiek pagarināti ? Šis ir pats sliktākais variants, jo, nepildot līgumsaistības, kredītņēmējs riskē ne tikai ar soda sankcijām, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% dienā, bet arī ar savas kredītvēstures sabojāšanu. Vienīgā pozitīvā ziņa šajā gadījumā ir tā, ka maksimālais soda sankciju apmērs nevar pārsniegt 100% no kredīta kopējās summas, taču tas neietver parādu piedzinēju izdevumus. Šobrīd Latvijā notiek plašas diskusijas par iespējamo ātro kredītu un sms kredītu devēju ierobežošanu. Galarezultātā kredīti varētu kļūt lētāki, taču vienlaikus arī grūtāk pieejami, jo kreditor peļņas iespējas samazināsies.

Mazie kredīti internetā – labs risinājums brīžos, kad vajag papildus naudu. Aizņemieties atbildīgi.