Jau pavisam drīz būs klāt 1. septembris, kad jāsūta bērni skolā. Tas ir liels notikums ikvienā ģimenē, diemžēl ne vienmēr sanāk atcerēties nopirkt visas skolas lietas savlaicīgi. Ja to dara pēdējā brīdī, tad jārēķinās, ka izmaksas var būt daudz lielākas un ar vienu darba algu var nemaz nepietikt. Kredīts skolas preču iegādei ir gluži parasts naudas aizdevums internetā, ko var saņemt ikviens no 18, 20 gadu vecuma. Pirmais aizdevums līdz 150 Ls ir pieejams bez komisijas maksas (ar 0%) uz laiku līdz 30 dienām. Uzzini vairāk.

Kā aizņemties skolas preču iegādei ?

Ātrais kredīts internetā ir pakalpojums, kas pieejams bez ķīlas, bez galvotāja un bez papīra izziņas no darba vietas. Piesakoties kredītam ir jāaizpilda neliela anketa, kurā jānorāda pamatinformācija par sevi, līdzšinējo kreditēšanas vēsturi un ienākumiem. Papildus tam, saskaņā ar nesen pieņemtajām Patērētāju tiesību aizsardzības centra pieņemtajām vadlīnijām aizdevējiem ir pienākums pārliecināties par kredītņēmēju maksātspēju.

Lai aizņemtos ātro naudas kredītu skolas lietu iegādei vai jebkuram citam mērķim, Tev ir jāveic sekojošas darbības:

  • salīdzini ātros aizdevumus atraiskredits.com sākumlapā;
  • piesakies pie izvēlētā uzņēmuma un aizpildi anketu;
  • apstiprini savu klienta profilu (jāpārskaita 0,01 Ls uz aizdevēja bankas kontu);
  • norādi vēlamo kredīta summu;
  • saņem naudu.Pie nosacījuma, ka neesi pieļāvis anketā nekādas kļūdas un atbilsti visām aizdevēja prasībām, naudu savā kontā saņemsi jau pavisam drīz. Praksē tas nozīmē, ka konts varētu tikt papildināts jau pēc 15 minūtēm – 1 stundas. Apstākļos, kad aizņēmējam un ātro kredītu uzņēmumam bankas konts ir atšķirīgās komercbankās, līdz naudas saņemšanai var nākties gaidīt nedaudz ilgāk.

Galvenie šķēršļi, kas var aizkavēt tikšanu pie papildus aizdevuma ir (1) problēmas ar kredītvēsturi, (2) nepietiekami ienākumi. Mūsdienās nebanku kredītu uzņēmumi kļūst aizvien rūpīgāki un pievērš pastiprinātu uzmanību klientu maksātspējas izvērtējumam. Tajā pašā laikā problemātiska kreditēšanas vēsture tradicionāli ir galvenais šķērslis naudas aizdevumu saņemšanā. Ja plāno aizņemties, dari to atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi.