Uzņēmums MG Capital ir AS “GE Money” saistību pārņēmējs. Saskaņā ar abu pušu noslēgto līgumu MGCapital iegūst 100% “GE Money” patēriņa kreditēšanas un līzinga daļas. Ja Tev iepriekš bija parāds GeMoney, tad tagad Tu esi parādā MG Capital. Plāno aizņemties ? Atrodi izdevīgu aizdevumu portāla sākumlapā. 

Kādēļ MG Capital ienāca Latvijā ?

GE Money Latvijā jau vairākus gadus strādāja ar miljoniem latu lieliem zaudējumiem. Iemesls – vājš menedžments, nepārdomāta attieksme pret mg capitalklientiem, kļūdaini izvēlēta investīciju politika.  Pieņemot lēmumu mukt prom no Latvijas, starptautiskais finanšu koncerns panāca vienošanos ar Zviedrijas uzņēmumu “Marginalen Group”, ka tas iegādāsies GE Money Latvija kapitāldaļas. Uzņēmums Marginalen Group Latvijā jau darbojas daudzus gadus un tā īpašumā ir tādi vispārzināmi brendi kā Aizdevums-lv un UAB “Gelvora” filiāle Latvijā.

Zviedru uzņēmums Marginalen Group ir izpratis Latvijas tirgu un, iegādājoties GE Money nostiprinās savas pozīcijas nebanku kreditēšnas tirgū. Naudas kredīts uz gadu vai īsāku termiņu šobrīd nav nekāds retums. Apstākļos, kad bankas kredītē negribīgi, īstermiņa aizdevējiem paveras plašs darba lauks.  To, kad MG Capital varētu kļūt brīvi pieejams plašākai publikai ir grūti prognozēt, taču var samērā droši apgalvot, ka plašāku atpazīstamību tas varētu iemantot 2013. gada rudenī.

MG Capital kontakti

A/S “MG Capital juridiskā adrese ir Cēsu iela 31 k3, Rīga, LV-1012. Klienti, kuriem līdz šim bija konts MG Capital savu konta numuru saglabās arī turpmāk un arī kredītsaistības ir jāveic tāpat kā iepriekš, naudu skaitot uz to pašu, iepriekš noteikto konta numuru.

Izmaiņas īpašnieku sastāvā tika apstiprinātas 2013. gada 17. augustā un arī stājās spēkā šajā pašā dienā.

Kur es varu uzzināt vairāk par MG Capital ?

Uzņēmums savu darbību ir uzsācis pavisam nesen, līdz ar to arī tā mājas lapā ievietotā informācija ir salīzinoši skopa. Neskatoties uz to, klienti vai topošie klienti, kuri vēlas noskaidrot sev interesējošus jautājumus var doties uz MG Captial juridisko adresi vai zvanīt uz kādu no bijušajiem GE Money klientu apkalpošanas centriem. Jaunie MG Capital darbinieki jums izskaidros visas detaļas, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Ja plānojat aizņemties, dariet to atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.