Pašlaik mini kredits ir kļuvis par vispieprasītāko patēriņa kredītu Latvijā. 2012. gadā tika izsniegti vairāk kā miljons mini krediti, to kopējam apgrozījumam sasniedzot 144 miljonus latu. Saņemt kredītu iespējams bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba vietas. Svarīgākais – pirmais kredīts līdz 100 ls ir pieejams bez komisijas maksas uz laiku līdz 1 mēnesim.

Mini kredits var būt tavs tūlīt !

pieteikties kredītam šeit
Lai saņemtu mini kredits aizdevumu, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. Gadījumā, ja kredītvēsture ir sabojāta attiecībās ar komercbankām, aizņemties joprojām būs iespējams, jo komercbankas šo informāciju nesniedz ātro kredītu uzņēmumiem. Daļa kreditoru aizdod arī bez ienākumu pārbaudes vai ienākumus izvērtē ļoti pavirši, atliek vien mēģināt.

Pirms aizņemšanās gan jāatceras, ka ne mini kredits, ne ātrais sms kredits nav izklaide vai dāvana. Tas ir reāls finanšu darījums, kas paredz gan privilēģijas (nauda kontā 15 minūtēs), gan atbildību (jāatmaksā kredīts noteiktajā termiņā). Cilvēki, kas nespēj savlaicīgi izpildīt līgumsaistības ir spiesti maksāt par līguma termiņa pagarināšanu. Ja tas netiek izdarīts, tad kreditors var vērsties pie parādu piedzinējiem, lai atgūtu naudu citā veidā. Praksē tas tieši tā arī notiek, turklāt papildus tam aizņēmēja kredītvēsture tiek sabojāta uz vismaz 10 gadiem, jo tieši tik ilgu laiku informācija par pārkāpuma faktu glabājas parādnieku datu bāzē.

Kurš ir izdevīgākais mini kredits Latvijā ?

Tāpat kā visu laiku, arī šobrīd vislētākais un izdevīgākais mini kredits ir tas, kurš pieejams ar viszemākajām izmaksām. Praksē tas nozīmē, ka reāli ir vērts ņemt tikai tos ātros aizdevumus, kas tiek piedāvāti bez komisijas maksas (0%). Šādu iespēju, katrs ātro kredītu uzņēmums piedāvā tikai vienu reizi (jaunajiem klientiem). Tas savukārt nozīmē, ka ik reizi, kad ir vajadzīgs atkārtots mini kredits, vienkārši salīdziniet, kurš aizdevējs šobrīd ir izdevīgākais. Labs kredītu kalkulators ir pieejams mūsu atraiskredits.com sākumlapā. Pašlaik ir pieejams gan minikredits līdz 100 Ls, gan mini kredits līdz 200 Ls bez ķīlas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Pretējā gadījumā iegūsiet nevis izdevīgu darījumu, bet galvsassāpes un problēmas uz ilgu laiku.