MiniCredit aizdevums ir piemērots ikvienam, kam pietiek ar mazumiņu. Vajag 20 ls, 50 ls, 70 ls vai 100 ls – minicredit ātrais kredīts Tev var palīdzēt tikt pie papildus naudas mazāk kā 1 stundas laikā. Netiek prasīta ne ķīla,  ne galvotājs ne papīra izziņas. Aizņemies atbildīgi.

Pieteikt MiniCredit aizdevumu

Šobrīd ātrais aizdevums internetā ir kļuvis par vienu no vispieprasītākajiem kredītu veidiem internetā. Aktuālie kredītu akcijas piedāvājumi apkopoti atraiskredits.com sākumlapā. No otras puses, ja gribi zināt, kuri ir labākie bezprocentu kredīti, salīdzini, kurš aizdevums bez komisijas maksas ir lētākais. Lai aizņemtos internetā Tev vajadzēs:

  1. mobilo telefonu
  2. bankas kontu
  3. epastu
  4. aktīvu internetbankas pieslēgumu

Pats pieteikšanās process nav grūts un aizņem vidēji dažas minūtes. Pēc tam pieteikumu izskata kredītu speciālisti un, ja viss norit kā iecerēts, tad nauda klienta kontā ienāk jau pavisam drīz. Piesakoties darba dienā uzņēmuma darba laikā, pastāv iespēja, ka kredīts tiks pārskaitīts uz aizņēmēja kontu pat mazāk ka’15 minūtēs, taču tikai pie nosacījuma, ja abām pusēm bankas konts ir vienā un tajā pašā bankā.

Vai man var atteikt MiniCredit aizdevumu ?

Pieteikties mini kredītam var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas ietilpst noteiktā vecuma kategorijā (18 – 75 gadi, biežāk 20 – 65 gadi). Tas vai saņemsi naudu kredītā ir atkarīgs no trīs faktoriem – (1) vai ir regulāri, pierādāmi ienākumi, (2) vai ir tīra kredītvēsture un nav kavētas parādsaistības (informācija tiek pārbaudīta kredītu reģistros), (3) vai ir atmaksāt iepriekšējais aizdevums tajā pašā uzņēmumā. Salīdzinoši visizdevīgāk ir aizņemties katrā no uzņēmumiem tikai vienu reizi, jo īpašie kreditēšanas nosacījumi tiek piemēroti tikai  jaunajiem klientiem. Apstākļos, kad kādreiz ir vajadzīgs atkārtots kredīts, ir vērts vērsties pie kāda cita aizdevēja. Izmantojot šo pieeju, Tu varēsi ietaupīt vairāk kā 10 Ls, bet reizēm pat vairāk kā 100 Ls.

Pirms aizņemties, obligāti izvērtē savas finansiālās iespējas un reālās iespējas. Katra kredīta izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Izdevīgākais ir pirmais kredīts bez maksas, taču tradicionāli par ātro minicredit kredītu ir jāmaksā komisijas maksa, kuras apmērs sākas no 10% mēnesī, bet var sasniegt arī vairāk kā 25% mēnesī.  Aizņemies atbildīgi.