Ātrais minikredits ļauj saņemt no 25 Ls līdz 200 Ls (1) bez izziņām, (2) bez ķīlas, (3) bez galvotāja. Ja Tev ir 18 gadi un neesi vecāks par 75 gadiem, tad vari saņemt aizdevumu uz vienu mēnesi bez procentiem. Atmaksā naudu noteiktajā termiņā un nezini bēdu. Piemērs – aizņemies 120 Ls un 30 dienu laikā atmaksā tikai tik, cik paņēmi.

Saņemt minikredītu internetā bez maksas

Saņemt naudu..

Pēdējo gadu laikā minikredits kļūst aizvien populārāks un šobrīd vairākos uzņēmumos jaunie klientie to var īstermiņā saņemt bez maksas. Nav nekāds brīnums, ka minikredits daudziem kļūst par pieradumu, taču jāatceras, minikreditska finansiāli izdevīgs tas ir tikai katrā konkrētajā uzņēmumā aizņemoties pirmajā reizē. Ja vēlaties iegūt mini kredītu atkārtoti bez %, izvēlieties citu aizdevēju. Tas prasīs papildus dažas minūtes un būs jāveic atkārtota reģistrēšanās, taču ietaupīsiet vairāk kā 10 Ls reizēm pat 50 Ls.

Minkredits – kādi ir priekšnoteikumi tā saņemšanai ?

Pašreizējos apstākļos minikredits ir pieejams jebkuram pilngadīgajam Latvijas iedzīvotājam, kura rīcībā ir (1) bankas konts, (2) epasts, (3) internetbankas pieslēgums (jāpārskaita reģistrācijas maksa 1 santīms) un mobilais telefons. Tomēr tas vēl nav viss. Vairumā gadījumu aizdevēji vēlas sagaidīt klientus, kuriem ir (1) pozitīva kredītvēsture un (2) regulāri ienākumi, ar uzsvaru uz pirmo noteikumu. Situācijās, kad kāds no priekšnosacījumiem nav izpildāms, aizņemties kļūst grūtāk, taču tas nav neiesepējami. Piemēram jau šobrīd internetā ir pieejams kredīts bez darba vietas, pie nosacījuma, ka ir vismaz tīra kredītvēsture. Paralēli, ir iespējams aizņemties arī ar negatīvu kredīta vēsturi, taču vairumā gadījumu tikai pret ķīlu.

Šajā aspektā aizvien lielāku popularitāti Latvijā iemanto aizņemšanās pret automašīnas ķīlu, jo tikai kredīts pret auto ķīlu ļauj saņemt līdz 90% no auto novērtējuma 24 stundās. Uz šo pakalpojumu var pretendēt jebkurš auto īpašnieks, kura automobilis nav vecāks par 20 gadiem. Svarīgākais – aizņemoties pret auto ir iespējams turpināt ar to braukt visu kredīta atmaksas periodu. Šis variants ir visizdevīgākais tajos gadījumos, kad plānots aizņemties vismaz uz 3 mēnešiem vai vajadzīgs vismaz 1000 Ls kredīts. Reizēm arī minikredits ļauj saņemt 1000 Ls 15 minūtēs, taču procentu likmes šim pakalpojumam ir krietni vien augstākas nekā piedāvā aizņēmums pret auto ķīlu.

Reizēs, kad minikredits nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, ir jāmaksā par aizdevuma termiņa pagarināšanu un tas nav lēti. Maksa par līguma pagarināšanu var sasniegt pat 25% mēnesī un velkot kredīta atmaksu 4 mēnešu garumā jūs jau būsiet tikai papildmaksājumos seguši 100% no kredīta summas, bet aizdevuma pamatsumma nebūs samazinājusies. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.