Uzņēmums “Moda kapitāls” labāk zināms kā Moda lombards piedāvā kredītu pret kustamas lietas ķīlu un pret nekustamo īpašumu. Ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju lombardu pakalpojumi ir kļuvuši ļoti populāri, tādēļ likumsakarīgi, ka Moda kapitāls filiāles ir izvietotas gandrīz visās Latvijas lielākajās pilsētās.

Vai Moda kapitāls ir vienīgais lombards Latvijā ?

lombards moda kapitālsLīdz ar nebanku kreditētāju licenču sistēmas ieviešanu būtiski saruka mazo uzņēmumu, kas aizdod naudu skaits. Pašreizējos apstākļos Moda kapitāls viennozīmīgi ir uzskatāms par vienu no lielākajiem lombardu tīkliem Latvijā, taču tas, protams, nav vienīgais veids, kā iegūt papildus finansējumu. Piemēram, situācijās, kad steidzami vajag naudu un pietiek ar 200 Ls, 1000 Ls vai pat 5000 Ls var noderēt ātrais kredīts vai patēriņa kredīts, kuru iegūt iespējams neizejot no mājām (kredītu salīdzinājums atraiskredits.com sākumlapā). Ja vajadzīgs lielāks aizņēmums, vai arī vienkārši nav savs bankas konts, tad moda lombards, protams, varētu būt laba alternatīva. Protams, pirms nodot kādu preci lombardā ir svarīgi apmeklēt vairāku lombardu filiāles, jo konkrētās preces novērtējums var būtiski atšķirties.

Kopumā Moda kapitāls lombards pašlaik ir pieejams Rīgas, Valmieras, Limbažu, Ogres, Aizkraukles, Alūksnes, Liepājas, Ventspils, Bauskas, Cēsu, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes un Jēkabpils iedzīvotājiem, kā arī visiem tiem, kas dzīvo Krāslavā, Kuldīgā, Ludzā, Madonā, Preiļos, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Tukumā vai Valkā. Moda lombards filiāļu saraksts ir tiešām iespaidīgs un apmeklēt pa spēkam šķiet nebūtu nevienam. No otras puses, nav jau svarīgi, cik daudzas ir filiāles, bet kāds lombarda kredīts tiek piedāvāts un vai tas ir pieejams manā dzīvesvietā vai vismaz 50 km radiusā ap to.

Kādas preces pieņem moda lombards ?

Saskaņā ar Moda kapitāls sniegto informāciju lombards pieņem visdažādākās preces – gan mājsaimniecībā noderīgas, gan darbā izmantojamas, t.sk. sadzīves tehnika, elektrotehnika, mobilie telefoni, dārgmetāli (zelts, sudrabs, platīns), darba instrumenti, mežistrādes un piemājas tehnika, antikvāri priekšmeti, transportlīdzekļi un arī nekustamais īpašums (dzīvoklis, māja, zeme, garāža). Lielāko daļu no sākotnēji minētajām precēm ir iespējams ieķīlāt turpat uz vietas, taču, lai saņemtu naudu pret nekustamo īpašumu paies vairākas dienas. Saņemot klienta pieteikumu un visus nepieciešamos dokumentus, moda kapitāls darbinieks nosūta informāciju saviem kolēģiem, kas tos izvērtē, sniedz atbildi un piedāvājumu. Atraiskredits.com skatījumā ieķīlāt nekustamo īpašumu ir ārkārtīgi riskanti, jo vienmēr var gadīties problēmas un zaudēt īpašumu tomēr ir daudz sliktāk nekā televizoru vai ledusskapi. Laba alternatīva šajā gadījumā varētu būt kredīts pret auto ķīlu, kas ļauj aizņemties līdz pat 90% no auto tirgus vērtības 1 dienas laikā, turklāt ļaujot auto īpašniekam joprojām braukt ar savu auto. Maksimālā summa, ko šādā veidā var saņemt ir 10 tūkstoši latu un tas ir vairāk kā pietiekami, ņemot vērā, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju pārvietojas ar automobiļiem, kas nav dārgāki par 2000 Ls – 5000 Ls.

Pavisam nesen plašsaziņu līdzekļos izplatījās informācija, ka viens no lombardiem Latvijā (ne moda kapitāls lombards) pieņēma ķīlā krūšu pumpi, ko vēlāk kāds cits pircējs arī izpirka. Vai tas izdotos arī kādā no moda kapitāls filiālēm nav zināms, taču var pieļaut, ka uzņēmuma darbinieki ir samērā elastīgi un ir pieredzējuši visdažādākās situācijas.  Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.

Moda kapitāls kontakti

A/S “Moda Kapitāls” lombards ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci, kas dod tiesības likumīgi sniegt nebanku kreditēšanas pakalpojumus. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Rīgā, Ganību dambī 40a-34 (LV-1000).