Tu vari aizņemties naudu, garantējot aizdevumu ar auto 1 dienas laikā. Saņem naudu un turpini lietot savu automašīnu tāpat kā iepriekš. Svarīgi – auto nevar būt vecāks par 20 gadiem un tam ir jābūt tiesīgam piedalīties ceļu satiksmē. Aizņemies līdz pat 90% no auto vērtības (maks. termiņš 5 gadi).

Iegūsti naudu pret auto

nauda pret auto šeit
Piesakies naudas kredītam pret auto, pārskaiti 0,01 Ls uz uzņēmuma kontu (profila apstiprināšana) un saņem tikai sev adresētu, individuālunauda pret auto aizdevuma piedāvājumu. Procedūra neaizņems vairāk par 30 minūtēm un jau pavisam drīz uzzināsi, vai nauda pret auto ir darījums, kas 100% atbilst tavām vajadzībām. Ja auto ir pietiekami vērtīgs, tad varēsi aizņemties pat līdz 10 tūkstošiem latu.

Kādēļ nauda pret auto tiek piedāvāta tik izdevīgi ?

Sen ir pagājis tas laiks, kad automašīnas bija retums un auto lombardi ieķīlātos automobiļus turēja pie sevis īpašās stāvvietās. Šāda auto uzturēšana izmaksāja pārāk dārgi, prasīja ļoti lielu atbildību (jānodrošina apsardzi) un nebija izdevīga ne aizdevējam, ne aizņēmējam. Šobrīd ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam pieder savs auto, var ieķīlāt auto “uz papīra”, saņemt papildus līdzekļus un turpināt braukt ar savu automašīnu. Ieguvēji ir abi – (1) uzņēmums, kas saņem savus komisijas procentus bez vajadzības apsargāt ieķīlātos auto, (2) klients, kam ir pieejamas zemākas procentu likmes nekā piedāvā ātrie kredīti vai patēriņa kredīti internetā.

Kā iegūstama nauda pret auto garantiju internetā ?

Tev ir auto, kas nav vecāks par 20 gadiem (1) ar izietu tehnisko apskati, (2) OCTA apdrošināšanu, (3) nomaksātu ceļu nodokli un vajadzīga nauda pret auto ķīlu, tad atliek tikai veikt šādas darbības:

 • aizpildi pieteikumu uzņēmuma mājas lapā;
 • pārskaiti 1 santīmu uz uzņēmuma kontu (maksa par profila apstiprināšanu);
 • saņem piedāvājumu savā epastā;
 • paraksti līgumu elektroniski vai uzņēmuma filiālē;
 • dodies uz CSDD apstiprināt galvojuma pilnvaru (izmaksās 21 Ls, jāņem līdzi pase);
 • saņem naudu kontā.
Aizņemšanās pret auto garantiju priekšrocības
 • Iegūsti līdz pat 90% no auto vērtības 1 dienas laikā;
 • Maksimālā aizdevuma summa – 10 tūkstoši latu;
 • Vari aizņemties bez banku starpniecības;
 • Vari aizņemties, lai nosegtu auto līzinga maksājumus (ja atlikusī līzinga summa ir neliela);
 • Vari iegūt naudu pret auto ar sliktu kredītvēsturi vai bez darba vietas;
 • Aizdevuma atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
 • Vari aizņemties pat no 18 gadu vecuma.

Nauda pret auto tiek pārskaitīta uz aizņēmēja kontu tiklīdz uzņēmums saņem informāciju, ka ir apstiprināta galvojuma pilnvara. Informācija par šo darījumu parādās uzņēmuma e-csdd profilā un nav vajadzīgs papildus informēt par pilnvaras apstiprināšanu. Jāatzīst, ka vajadzība pēc došanās uz Ceļu satiksmes drošības direkciju ir viena no tām procedūrām, kas attur daudzus. Tajā pašā laikā ir jāatceras, ka nauda pret auto ķīlu ir finansiāli izdevīgāks nekā vairums patēriņa kredītu un ļauj aizņemties prakstiski ikvienam, neskatoties uz pagātnes grēkiem vai līdzšinējo materiālo situāciju.

Kā atmaksāt aizdevumu ?

Līdzīgi kā jebkuru maksājumu arī naudas aizdevums pret auto visērtāk ir atmaksājams, pārskaitot naudu caur internetbanku uz uzņēmuma bankas kontu. Maksājums ir jāveic vienu reizi mēnesī saskaņā ar atmaksas grafiku. Samērā bieži gadās situācijas, kad maksājums tiek kavēts aizņēmēja aizmāršības dēļ. Lai novērstu šo iespēju, piesakoties pakalpojumam nauda pret auto, vienu reizi mēnesī saņemsi atgādinājuma sms vai epastu (pēc izvēles).

Veicot maksājumu, pievērs uzmanību vai visa nepieciešamā informācija (konta numurs, uzņēmuma reģistrācijas numurs, līguma numurs, klienta numurs) ir ievadīts pareizi. Pretējā gadījumā uzņēmums saņems tavu maksājumu novēloti vai nesaņems vispār. Kopumā nauda pret auto ir izdevīgs darījums, taču tikai pie nosacījuma, ka ir rūpīgi izvēlētas savas vajadzības un, kas vēl svarīgāk finansiālās iespējas atmaksāt aizņēmumu savlaicīgi. Detalizēts atmaksas grafiks ir aplūkojams, piesakoties aizdevumam. 

Edit this page