Naudas nekad  nevar būt par daudz, taču diemžēl ir situācijas, kad tā ļoti pietrūkst un ir jālūdz palīdzība citiem. Naudas aizdošana ir viens no veidiem kā atbalstu var sniegt tuvinieki, draugi, privātie kreditori, vai kredīti interntā.Situācijās, kad papildus naudu vajag steidzami, tieši ātrie kredīti var palīdzēt tikt pie trūkstošā finansējuma pat 15 minūšu laikā.

Kā notiek naudas aizdošana internetā ?

Saņemt naudu..

Gan naudas aizņemšanās, gan naudas aizdošanas internetā ir ārkārtīgi vienkāršs un ērts process, kas ļauj papildināt kontu līdz 1000 Ls dažu minūšu laikā. Pirmais kredīts līdz 200 Ls vairākos uzņēmumos ir pieejams bez komisijas maksas un bez ķīlas, turklāt netiek prasītas arī nekādas izziņas. Lai aizņemtos ir jāveic četras darbības:

  • jāsalīdzina visi kredīti (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • jāpiesakās kredītam un jāaizpilda anketa;
  • jānosūta reģistrēšanās maksa (0,01 Ls) uz kreditora bankas kontu;
  • jānorāda vajadzīgā kredīta summa un jāgaida nauda. 

Ja kreditora lēmums būs pozitīvs, nauda kontā tiks ieskaitīta jau pēc aptuveni 15 minūtēm. Galvenie faktori, kas tiek izvērtēti, lemjot par naudas aizdošanu ir divi – (1) ienākumi un (2) kredītvēsture. Praksē liela daļa kreditoru pat nepārbauda ienākumus un paļaujas uz kredītņēmēja godaprātu, līdz ar to naudas aizdošana ir iespējama krietni plašākam klientu lokam, t.sk. bez darba vietas. Aizņemties bez regulāriem ienākumiem, protams, ir neprāts, taču paralēli Latvijā joprojām ir daudzi cilvēki, kas strādā neoficiāli un saņem pietiekami daudz, lai spētu aizņemties pat ļoti lielas summas.

Vienlaikus naudas aizņemšanās un naudas aizdošana iespējama arī gadījumos, kad kredītņēmējam ir slikta jeb negatīva kredītvēsture. Tas iespējams tajās reizēs, kad klients ir parādā komercbankām, jo ātro kredītu un patēriņa kredītu uzņēmumi joprojām nevar pārbaudīt komercbanku kredītu reģistru. Tādējādi pat gadījumos, kad kredītvēsture  ir ļoti slikta, taču fiksēta tikai komercbanku parādnieku datu bāzēs, patēriņa kredīts internetā joprojām būs pieejams.

Kopumā naudas aizdošana bez ķīlas internetā ir iespējama un katrs, kam vajadzīgi papildus līdzekļi var izmantot šo iespēju, lai papildinātu savu kontu dažās minūtēs. Izmantojiet šo iespēju apdomīgi, aizņemieties izvērtējot savas vajadzības un spējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Kredītu salīdzinājums pieejams portāla sākumlapā.