Ātrais aizdevums no Ondo ļauj aizņemties līdz 500 eur. Lai saņemtu kredītu ir jābūt Latvijas pilsonim ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Šobrīd izdevīgākie kredīti ir apkopoti portāla sākumlapā. Izmantojot kredītu salīdzinātāju Tu vari ietaupīt uz komisijas maksas rēķina jau šodien.

Ondo pirmais kredīts

Pirmajā reizē Ondo piedāvā aizņemties līdz 500 eur ar elastīgu atmaksas termiņu. Atmaksā ātrāk un ietaupi uz procentiem. Diemžēl agrāk daudziem tik ierastais – pirmais kredīts bez procentiem un bez komisijas maksas Ondo vairs nav pieejams. Līdz ar izmaiņām likumdošanā ir spēkā stājušies stingrāki nosacījumi, kas ir likuši mainīt aizdevumu nosacījumus.

Reģistrējoties aizdevumam ir jārēķinas, ka būs jāveic simbolisks reģistrācijas maksājums.  Reģistrēšanās maksas galvenais mērķis ir ļaut aizdevējam pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par, ko uzdodas. Papildus tam tas ļauj kreditoram arī saņemt precīzu konta numuru, jo nereti klienti kļūdas, norādot savu bankas kontu, kā rezultātā aizdevumu var arī nesaņemt.

Reģistrācija Ondo

Pēc tam, kad esi salīdzinājis labākos ātro kredītu devējus atraiskredits.com sākumlapā un atzinis Ondo par labu esam, jāpāriet pie nākamā soļa. Ondo reģistrācija ietver trīs soļus – (a) pieteikuma anketas aizpildīšana, (b) reģistrēšanās maksas pārskaitīšana, (c) atbildes un naudas saņemšana. Standarta Gada procentu likme (GPL) nepārsniedz 30%. Piemēram, aizņemoties 500 eur, pēc mēneša vienā maksājumā būtu jāatmaksā 510,50 eur.  Tiesa, komisijas maksas un izcenojumi var laika gaitā mainīties, tādēļ pirms apstiprināt savu pieteikumu, rūpīgi iepazīsties ar izmaksām aizdevēja mājaslapā. Šī patiesība attiecas ne tikai uz ondo-lv, bet arī jebkuru citu mikro kredītu un banku Latvijā.

Atkārtots aizdevums Ondo vai citā uzņēmumā ?

Situācijas dzīvē mēdz būt dažādas un apstākļos, kad vajadzīgs atkārtots aizdevums internetā ir vērts rūpīgi izvērtēt savas iespējas. No vienas puses, Tu vari aizņemties tajā pašā uzņēmumā un naudu saņemt ātrāk, jo tavu datu izvērtēšana vismaz vienu reizi jau ir notikusi. Papildus tam, Tu esi sevi apliecinājis kā uzticamu klientu un esi atgriezis aizdevumu. No otras puses, šādās situācijās Tu vienmēr vari izvēlēties kādu citu ātro kredītu devēju, kas Tev ļaus īstermiņā ietaupīt uz komisijas rēķina. Jārēķinās gan, ka izvēloties citu aizdevēju Tev nāksies nedaudz pagaidīt līdz naudas saņemšanai, bet finansiāli tas neapšaubāmi būs izdevīgāk.

Pirms ņemt kredītu, rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas un spēju atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.