Ātrais aizdevums no Ondo ļauj aizņemties līdz 300 eiro bez komisijas maksas un procentiem uz 1 mēnesi. Lai saņemtu kredītu ir jābūt Latvijas pilsonim ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Šobrīd izdevīgākie kredīti bez maksas procentiem ir apkopoti portāla sākumlapā. Izmantojot kredītu salīdzinātāju Tu vari ietaupīt uz komisijas maksas rēķina jau šodien.

Ondo pirmais kredīts bez maksas %

Izdevīgākais pirmais kredīts bez maksas procentiem Latvijā šobrīd sniedz iespēju, aizņemties un 30 dienu laikā atmaksāt tieši tik, cik paņemts. Vienīgais papildus maksājums, ar ko jārēķinās ir maksa par reģistrēšanos. Vairumā gadījumu, arī Ondo, maksājums nepārsniedz vienu eiro centu un ir uzskatāms par simbolisku. Reģistrēšanās maksas galvenais mērķis ir ļaut aizdevējam pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir tas par, ko uzdodas. Papildus tam tas ļauj kreditoram arī saņemt precīzu konta numuru, jo nereti klienti kļūdas, norādot savu bankas kontu, kā rezultātā aizdevumu var arī nesaņemt.

Reģistrācija Ondo

Pēc tam, kad esi salīdzinājis labākos ātro kredītu devējus atraiskredits.com sākumlapā un atzinis Ondo par labu esam, jāpāriet pie nākamā soļa. Ondo reģistrācija ietver trīs soļus – (a) pieteikuma anketas aizpildīšana, (b) reģistrēšanās maksas pārskaitīšana, (c) atbildes un naudas saņemšana. Standarta komisijas maksa, aizņemoties atkārtoti ir 10% mēnesī. Piemēram, Ondo  kredīts 100 eiro apmērā pēc 1 mēneša Tev izmaksātu 110 eiro. Tiesa, komisijas maksas un izcenojumi var laika gaitā mainīties, tādēļ pirms apstiprināt savu pieteikumu, rūpīgi iepazīsties ar izmaksām aizdevēja mājaslapā. Šī patiesība attiecas ne tikai uz ondo-lv, bet arī jebkuru citu mikro kredītu un banku Latvijā.

Atkārtots aizdevums Ondo vai citā uzņēmumā ?

Situācijas dzīvē mēdz būt dažādas un apstākļos, kad vajadzīgs atkārtots aizdevums internetā ir vērts rūpīgi izvērtēt savas iespējas. No vienas puses, Tu vari aizņemties tajā pašā uzņēmumā un naudu saņemt ātrāk, jo tavu datu izvērtēšana vismaz vienu reizi jau ir notikusi. Papildus tam, Tu esi sevi apliecinājis kā uzticamu klientu un esi atgriezis aizdevumu. No otras puses, šādās situācijās Tu vienmēr vari izvēlēties kādu citu ātro kredītu devēju, kas Tev ļaus īstermiņā ietaupīt uz komisijas rēķina. Jārēķinās gan, ka izvēloties citu aizdevēju Tev nāksies nedaudz pagaidīt līdz naudas saņemšanai, bet finansiāli tas neapšaubāmi būs izdevīgāk. Pirms aizņemties rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas un aizņemies atbildīgi.