Ātrais naudas aizdevums no sia “Ondo” (reģ. nr. 40103780706) pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 gadiem. Uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra patēriņa kreditēšanas licenci (Nr. 2014-008), kas tam dod tiesības sniegt atbilstošus pakalpojumus visā Latvijas teritorijā. Licences derīguma termiņš 12.08.2014. – 11.08.2015. ar tiesībām pagarināt. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi !

Kādus aizdevumus piedāvā Ondo lv ?

ondo logosaņemt pirmo kredītu

Patēriņa kredīts no Ondo lv  ļauj aizņemties no 5 līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Pirmais kredīts līdz 300 eur BEZ PROCENTIEM (uz 1 mēnesi). Naudas aizdevumu iespējams iegūt jau 10 – 15 minūtēs. Darba laiks – 7.00 – 24.00 (arī brīvdienās un svētku dienās).

Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi nav nekas jauns, jo jau vairākus gadus Latvijā šādu iespēju piedāvā vairāki desmiti aizdevēju (īstermiņa kredīti bez procentiem portāla sākumlapā). Lielāko klientu atsaucību parasti iemanto piedāvājumi, kas ļauj aizņemties pirmajā reizē bez komisijas maksas un bez procentiem.  Ja gadās nokavēt aizdevuma atmaksu, klientiem parasti tiek piedāvāta iespēja pagarināt līgumu, taču jau par maksu. Neapzinīgajiem gan jārēķinās, ka par saistību nepildīšanu un līguma nepagarināšanu būs jāmaksā soda nauda – 0,75% no neatmaksātās parāda summas dienā. Laiks rādīs, vai Ondo kredīts kļūs tikpat iecienīts kā pārējie 4Finance grupas pakalpojumi. Iespējams, katas būs pat daudz pretimnākošāks un lētāks saviem klientiem nekā līdz šim piedāvātie aizdevumu veidi.

Vai kreditors ir saņēmis licenci ?

Ievadā  jau norādījām, ka Ondo ir saņēmis atbilstošu licenci, līdz ar to tā darbība tiek kontrolēta no Latvijas institūcijām. Plāno aizņemties, vai arī tavas tiesības ir tikušas aizskartas ? Visos jautājumos, kas saistīti ar nebanku kreditoru darbību Tu vari saņemt atbildes Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā. Šī iestāde Latvijā izsniedz nebanku aizdevējiem licences, kontrolē uzņēmumu darbību un vajadzības gadījumā arī uzliek uzņēmumam sodus, anulē licences (nekad nav noticis). Svarīgākais gan ir tas, ka Patērētāju tiesību un aizsardzības centra lēmumi ir kreditoriem saistoši. Plāno aizņemties ? Izvērtē savu maksātspēju un aizņemies atbildīgi.