SEB bankas patēriņa kredīts

Zviedrijas uzņēmējiem piederošās komercbankas “SEB” piedāvājumā ir patēriņa kredīts līdz 8000 Ls uz laiku no 6 mēnešiem līdz 5 gadiem. Uz seb kredītsaizdevumu var pretendēt Latvijas iedzīvotāji, kas ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem, kuriem ir atvērts algas konts SEB bankā. Visi pārējie var pretendēt uz aizņēmumu līdz 1000 Ls. Aizņemies atbildīgi.

Piesakoties aizdevumam, SEB banka izvērtē pieteikuma iesniedzēja pašreizējās kredītsaistības, ienākumus un kredītvēsturi. Labvēlīga lēmuma gadījumā naudu kontā var saņemt jau pāris darba dienu laikā.

Kā pieteikties patēriņa kredītam ?

Šobrīd pieteikties SEB bankas kredītam iespējams jebkurā SEB bankas filiālē. Visizdevīgākie kreditēšanas nosacījumi tiek piedāvāti pašreizējiem bankas klientiem (zemākas procentu likmes). Dodoties uz komercbankas filiāli, līdzi ir jāņem – (a) personu apliecinošs dokuments (pase vai identifikācijas karte), (b) apzīmogots konta izraksts par ienākumiem pēdējo 6 mēnešu laikā (ja algu nesaņem SEB bankā). Ierodoties filiālē, uz vietas būs jāaizpilda pieteikums SEB patēriņa kredītam.

Kādas ir aizņemšanās alternatīvas ?

SEB kredīts viennozīmīgi nav vienīgā iespēja aizņemties. Šobrīd ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas sasniedzis vismaz 20 gdu vecumu var pieteikties patēriņa kredītiem internetā no nebanku kreditoriem. Daži no aizdevējiem piedāvā izsniegt kredītu līdz 2000 Ls pat 15 minūšu laikā, turklāt bez ķīlas. Citi aizdevēji turpretim ļauj aizņemties pat vairāk kā 5000 Ls uz laiku līdz 5 gadiem ar procentu likmi no 16% gadā.

Situācijās, kad klientam ir slikta kreditēšanas vēsture (ir iekļauts parādnieku reģistros), aizdevumi bankās bez ķīlas fakstiski nav pieejami. Šajos apstākļos var noderēt aizdevums pret automašīnas garantiju, kas sniedz iespēju saņemt pat 10 tūkstošus latu dažu dienu laikā. Vairāk par šo iespēju vari uzzināt atraiskredits.com sākumlapā, kur ievietots kredītu kalkulators.

Pat, ja uzskati, ka SEB kredīts ir Tev piemērotākais, ir vērts pirms došanās uz SEB bankas filiāli iepazīties arī ar citiem piedāvājumiem. Piemēram, piesakoties kredītam internetā, Tu izlietosi 1 santīmu vai pat vari pieteikties pilnīgi bez maksas. Vēlākais dažu stundu laikā (darba dienās) savā epastā saņemsi individuālu piedāvājumu, kas var kalpot par atskaites punktu turpmākiem kredīta aizdevuma meklējumiem. Reizēm kāds no šiem nebanku aizdevējiem ļauj īstermiņā aizņemties nelielas summas bez procentiem vai atlikt kredīta atmaksu uz laiku līdz 3 mēnešiem. Protams, lai pieņemtu objektīvu lēmumu ir vērts salīdzināt vairākus kredītus (skat. portāla sākumlapu), taču pirms aizņemšanās ir obligāti jāizvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.