Apstākļos, kad pašam ar savu finansējumu vien nepietiek, kredīts internetā var likties teicama izvēle, jo ļauj papildināt savu kontu jau 15 minūšu laikā. Skaidras naduas kredits bezmakas internetā uz laiku līdz 30 dienām ir pieejams vairākos uzņēmumos. Maksimālā aizņēmuma summa, ko šādā veidā var aizņemties bez procentiem ir 200 Ls, taču katrā konkrētajā uzņēmumā tikai vienu reizi.

Pieteikties skaidras naudas kredītam

Pieteikties kredītam…

Pretendēt uz kredītu var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem ar pieeju internetam. Skaidras naudas kredits bezmaksas un bez ķīlas ir pieejams izpildot šādus soļus:

  • jāaizpilda anketa,
  • jāpārskaita 0,01 Ls uz aizdevēja bankas kontu;
  • jānorāda vajadzīgā kredīta summa;
  • jāsaņem nauda.

Procedūra ir ļoti vienkārša, taču jāņem vērā, ka nauda ir jāatmaksā līgumā noteiktajā termiņā (līdz 30 dienām), jo pretējā gadījumā  nāksies maksāt par kredīta pagarināšanu. Skaidras naudas kredits atšķirībā no lombarda un citiem kredītiem, kas tiek izsniegti pret mantas ķīlu vai preču ķīlu tiek pārskaitīts pa tiešo uz klienta bankas kontu.

Pirms piešķirt aizņēmumu, kreditors izvērtē divus faktorus – (1) vai klients atbilst skaidras  naudas aizņēmuma prasībām – (a) vecuma barjera, (b) ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizdevumu, (3) vai nav iekļauts parādnieku reģistrā. Prakse liecina, ka ir iespējams aizņemties bez ienākumiem un ar sliktu kredītvēsturi, pie nosacījuma, ka klients ir parādā komercbankām. Tas skaidrojams ar to, ka šobrīd ātro kredītu uzņēmumiem joprojām nav pieeja Latvijas bankas uzturētajam kredītu reģistram, taču var prognozēt, ka tuvākajos gados šī situācija varētu mainīties.

Cik maksā skaidras naudas kredits internetā ?

Ievadā jau secinājām, ka pirmais skaidras naudas kredits interneta ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Ja gadās problēmas ar aizdevuma savlaicīgu atmaksu, kredītu vienmēr iespējams pagarināt, pārskaitot attiecīgu summu uz aizdevēja bankas kontu. Tiesa, tas nav lēts pakalpojumus un par to var nākties maksāt līdz pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī. Situācijās,  kad nav droša pārliecība, ka īstermiņa ātrais skaidras naudas kredits varēs tikt atlīdzināts 1 – 2 mēnešu laikā, patēriņa kredīti bez ķīlas varētu būt daudz labāks risinājums. Patēriņa kredīti ir pieejami uz laiku līdz 5 gadiem, ir jāatmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku un ilgtermiņā ir daudz lētāki. Salīdzinoši ātrais kredīts tiek aizdots ar komisijas maksu no 10% mēnesī, savukārt patēriņa kredīti no 16% gadā. Atšķirībā ir pietiekoši liela, lai būtu vērts vismaz izvērtēt, kurš aizdevums ir labāks. To iespējams izdarīt vienkārši ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.