Nauda īsziņas attālumā, nosūti sms un saņem kredītu – tiešī šādu iespēju mūsdienās piedāvā sms crediti. Kā saņemt  naudu ? Vienkarši piesakies kredītam, aizpildi anketu, pārskaiti reģistrācijas maksu un saņem naudu savā bankas kontā jau pēc dažām minūtēm. Nevajag ķīlu vai galvotāju – ērti, vienkārši, izdevīgi.

pieteikties kredītam šeit

Kuri SMS Crediti ir izdevīgākie ?

Jau ierasts, ka paši izdevīgākie sms crediti ir tiek, kas pieejami bez komisijas maksas (0%) un bez ķīlas. Šobrīd vairāki ātrie sms crediti līdz 200 ls ir pieejami bez procentiem uz laiku līdz 1 mēnesim. Tas nozīmē, ka ikviens LR iedzīvotājs, kas sasniedzis pilngadību var aizņemties 25 Ls, 50 Ls, 100 Ls vai pat 150 Ls un atmaksāt tikai tik, cik paņemts. Visi izdevīgākie sms crediti ir apkopoti portāla atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.

Cik reāli maksā kredīti internetā ?

Ievadā jau norādījām, ka īstermiņa sms crediti (līdz 30 dienām) ir pieejami bez procentiem. Ja paņemts 100 ls kredīts, tad tikpat arī būs jāatmaksā, taču, kas notiek,  ja noteiktajā termiņa atlīdzināt aizdevumu nav iespējams? Par šādām situācijām ir padomāts. Lai izvairītos no soda sankcijām par līguma saistību nepildīšanu, sms crediti var tikt pagarināti uz laiku no 1 nedēļas līdz 4 nedēļām. Šis nav bezmaksas pakalpojums, tādēļ aizņemoties internetā ir jācenšas darīt visu iespējamo, lai atlīdzinātu parādu savlaicīgi. Minimālā maksa, ko prasa daži kreditori sākas no 12,5% – 20%, taču atsevišķos gadījumos var sasniegt pat 30% no neatmaksātās kredīta summas mēnesī. Tas ir dārgi, neizdevīgi un būtībā padara sms kredītu par finansiāli ārkārtīgi neizdevīgu pasākumu.

Kas notiek, ja parāds  netiek atlīdzināt savlaicīgi ?

Kredītņēmēji, kas nevar atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā un arī neveic maksājumu par līguma termiņa pagarināšanu, riskē ar iekļūšanu parādnieku reģistros. Parāda summai (kopā ar soda sankcijām) sasniedzot 100 Ls vai kavējuma periodam sasniedzot 60 dienas, kreditors nodot prasību par parādu piedziņu uzņēmumiem, kas nodarbojas tieši ar parādu atgūšanu. Likumsakarīgi, ka arī šie uzņēmumi vēlas iegūt savu peļņu no šī procesu, līdz ar to galarezultātā sms crediti var kavētājiem kļūt ļoti dārgi. Pats sliktākais šajā gadījumā ir tas, ka tiklīdz tiek iesaistīti parādu piedzinēji, tā kredītvēsture automātiski tiek sabojāta. Tas savukārt nozīmē, ka iespējas aizņemties kredītu mājokļa iegādei, iegūt patēriņa kredītu vai auto līzingu nākotnē būs stipri ierobežotas, lai neteiktu vairāk.

Kopumā, neskatoties uz iepriekš minētajiem briesmu stāstiem, sms crediti  un aizņemšanās internetā ir izdevīgi visiem tiem, cilvēkiem, kam steidzami vajag naudu un ir reāla izpratne par savām spējām un iespējām atmaksāt aizdevumu savlaīcigi. Atraiskredits.com iesaka – pirms aizņemšanās, salīdziniet visus piedāvājumus portāla sākumlapā un aizņemieties atbildīgi.