Līdz ar izmaiņām ātro kredītu noteikumos, aizņemties no 18 vai 19 gadiem ir kļuvis daudz sms kredits no 20 gadu vecumasarežģītāk. SMS kredīts no 20 gadu vecuma bez ķīlas turpretim ir pieejams ļoti viegli un ātri. Praktiski visi Latvijā pārstāvētie sms kredītu uzņēmumi ir noteikuši, ka 20 gadi ir minimālais vecums, lai pretendētu uz kredīta saņemšanu. Šajā vecumā kredītvēsture ir tīra, ir minimāli ienākumi, līdz ar to sms kredīts bez ķīlas ir piejams dažu minūšu laikā.

Kā iegūstams SMS kredīts no 20 gadu vecuma bez ķīlas internetā ?

Aizņemties ar sms ir vienkārši. Vajag tikai mobilo telefonu, epastu, bankas kontu un internetbankas pieslēgumu. Pieteikšanās procedūra ir ērta un pa spēkam ikvienam, taču jāatceras, ka sms kredīts būs arī jāatmaksā.

pieteikties kredītam šeit
 

Praksē gandrīz visi kreditori, pirms izsniegt aizdevumu prasa pārskaitīt reģistrēšanās maksu. Tās apmērs ir simbolisks un vairumā gadījumu nepārsniedz 1 santīmu. Maksājuma mērķis ir ļaut kreditoram pārliecināties, ka pieteikuma anketā norādītais vārds ir tas pats, uz kura ir reģistrēts bankas konts. Papildus tam kreditors šādā veidā var būt drošs, ka pārskaita naudu uz pareizo konta numuru.

Ar ko atšķiras sms kredīts no ātrā kredīta ?

SMS kredīts un ātrais kredīts ir savā ziņā viens un tas pats, taču ar nelielām atšķirībām. Aizņemoties pirmajā reizē, klientam tiek lūgts apstiprināt kredīta summu. To iespējams izdarīt trīs veidos – ar sms, profilā un dažos uzņēmumos arī piezvanot. Ja izvēlēta kredīta apstiprināšana ar sms, tad variet saukt ātro kredītu par sms kredītu. Gadījumā,  ja kādreiz vēlēsieties aizņemties internetā atkārtoti, sms kredīts būs daudz noderīgāks. Lai saņemtu papildus aizdevumu, būs vajadzīgs tikai nosūtīt sms kreditoram ar savu unikālo kodu. Saņemot šo kodu, sms kredīts no 20 gadu vecuma bez ķīlas tiks ieskaitīts klienta kontā dažu minūšu laikā, pie nosacījuma, ka kredīts ar sms tiek prasīts kreditora darba laikā.

Kā aizņemties lētāk un ietaupīt kaudzi naudas ?

Pirmais kredīts bez maksas (0%) uz 30 dienām ir pieejams tikai jaunajiem klientiem, t.i. aizņemoties pirmajā reizē. Ja vēlaties ietaupīt, aizņemoties atkārtoti, nekādā gadījumā neaizņematies tajā pašā uzņēmumā, kur pirmajā reizē. Pirmais sms kredīts no 20 gadu vecuma tiek piedāvāts bez procentiem tikai tādēļ, lai pievilinātu pastāvīgus klientus. Jūsu interesēs nav papildināt kreditora kontu, bet gan ietaupīt savu grūti pelnīto naudu. Lai ietaupītu, vienkārši salīdziniet kredītu alternatīvas atraiskredits.com sākumlapā un viennozīmīgi atradīsiet lētāku vai vismaz tikpat labu piedāvājumu, kas īstermiņā būs pieejams bez kredīta procentiem.

Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties internetā bez ķīlas ir 1000 Ls, taču aizņemties vairāk kā 200 Ls būtu neprāts, jo tikai sms kredīts no 20 gadu vecuma bez ķīlas līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas procentiem. Aizņemieties gudri. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas spējas un iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi.