Kad pietrūkst nauda un ir ārkārtas situācija ātrais sos kredīts var izlīdzēt. Naudas aizdevums 15 minūšu laikā var papildināt kontu ikvienam LR iedzīvotājam, kurš ir vismaz 18 gadus vecs. Lai aizņemtos ir vajadzīgs tikai dators, epasts, mobilais telefons un internbanka. Neviens neprasa ķīlu, galvotāju vai izziņu no darbavietas. Ja šis piedāvājums, jums ir aktuāls, ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā un uzziniet, kurš ātrais aizdevums ir jums izdevīgākais.

Vai Sos kredīts bez procentiem  nav reklāmas triks ?

Augstas konkurences apstākļos daudzi ātro kredītu uzņēmumi piedāvā klientiem īpaši pievilcīgus nosacījumus. Viens no sos kredītsvispopulārākajiem pakalpojumiem ir pirmais kredīts bez maksas, kas ļauj aizņemties no 25 Ls līdz 200 Ls bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi. Līguma nosacījumi paredz, ka, atmaksājot kredītu noteiktajā termiņā, nekas papildus nav jāmaksā. Piemēram, paņemot 100 ls uz 30 dienām, Tev būtu jāatdod tie paši 100 ls un nekas vairāk. Apstākļos, kad aizdevums nevar tikt atmaksāts savlaicīgi, kredītņēmējam ir jāmaksā par līguma termiņa pagarināšanu. Detalizētāk par izmaksām iespējams uzzināt, salīdzinot kredītus vai katra konkrētā aizdevēja mājas lapā. Gadījumā, ja maksājums netiek veikts, kreditori ir tiesīgi aprēķināt soda sankcijas, kuru apmērs nereti var pārsniegt pat 1% dienā. Kopumā sos kredīts ir izdevīgs pakalpojums visiem tiem, kas spēj pildīt doto vārdu un reāli apzinās savas spējas un finansiālās iespējas. Paralēli, nepildot kredītsaistības, tiek sabojāta kredītvēsture, kas ilgtermiņā var būt pat nepatīkamāk nekā papildus izmaksas.

Kā praksē notiek pietekšanās kredītam ?

Izvēloties sos kredītu internetā, klietnam ir jāveic dažas vienkāršas darbības, kas ir pa spēkam ikvienam, kas vismaz reizi dzīvē ir veicis komunālā rēķina maksājumu vai iegājis savā internetbankā. Pieteikšanās procedūra ietver šādus soļus:

  • jāsalīdzina visi sos kredīti (iespēja ietaupīt vismz 10 ls);
  • jāaizpilda pieteikuma anketa;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 Ls) uz kreditora bankas kontu;
  • jānorāda vēlamā aizdevuma summa’
  • jāgaida atbilde.

Saņemot pieteikumu kredītam, aizdevējs izvērtē klienta kredītvēsturi un reizēm arī ienākumus. Cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, t.i. pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem kredītmaksājumiem aizdevums daudzos gadījumos tiek atteikts. Kredītvēstures pārbaude tiek veikta, izmantojot privāto uzņēmumu uzturētos parādnieku datu bāzes, taču ātro kredītu uzņēmumi nevar pārbaudīt informāciju par pārkāpumiem pret Latvijā reģistrētām komercbankām. Šī informācija glabājas Latvijas Bankas uzturētajā parādnieku reģistrā un ir pieejama tikai pašām komercbankām vai to meitasuzņēmumiem. Gadījumā, ja pagātnē esiet pieļāvuši kļūdas, ir vērts izlasīt, kā iegūstams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Attiecībā uz ienākumiem, vairums kreditoru uzticas klientu godavārdam, taču daļa pārbauda informāciju par nomaksātajiem nodokļiem VSAA datu bāzē. Ja strādājat nelegāli vai arī vienkārši pēdējos mēnešos esiet bez darba vietas, pastāv iespēja, ka sos kredīts varētu tikt atteikts.

Aizņemieties gudri. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā.