Kad steidzami nepieciešams aizdevums nav laika daudz prātot, tieši šī iemesla dēļ ātrie kredīti ir kļuvuši tik populāri. Šobrīd aizdevums ir pieejams pat bez komisijas maksas un ar 0% uz laiku līdz vienam mēnesim. Aizņemties iespējasm bez ķīlas un galvotāja, turklāt nauda kontā tiek ieskaitīta jau 10 minūtēs. Ja steidzami nepieciešams lielāks aizdevums, ielūkojieties lapas augšpusē sadaļā patēriņa kredīti.

Pieteikties aizdevumam bez ķīlas

Saņemt naudu..

 

Aizdevuma saņemšana ir vienkārša un ērta. Viss, kas jums vajadzīgs jums jau ir – (1) bankas konts, (2) epasts, (3) mobilais telefons, (4) internetbankas pieslēgums. Vienkārši piesakieties kredītam, aizpildiet anketu un saņemiet naudu dažu minūšu laikā. Ja neesiet pārliecināti, kurš aizdevums ir piemērotākais, aplūkojiet kredītu kalkulatoru portāla atraiskredits.com sākumlapā. Pieredze liecina, ka šis pakalpojums ir ļāvis daudziem ietaupīt vairākus desmitus vai pat simtus latu un to ik dienas izmanto daudzi Latvijas iedzīvotāji.

Piesakotis aizdevumam pirmajā reizē, daudzi kreditori pat neprasa komisijas maksu, līdz ar to kredīts ir pieejams bez komisijas maksas un bez ķīlas. Piemēram, paņemot 100 Ls aizdevumu uz 30 dienām noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 100 Ls. Svarīgi – aizņemoties vienmēr izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Ja do darīsiet, bēdu nezināsiet un situācijās, kad steidzami nepieciešams aizdevums, varēsiet izmantot ātros kredītus. Atbildīgiem cilvēkiem ātrie kredīti ir tikpat izdevīgi kā aizņemšanās no draugiem vai tuviniekiem.

Ko darīt, ja nevaru atmaksāt aizdevumu savlaicīgi ?

Kredītņēmēji, kas nespēj pildīt līguma saistības ir galvenais ienākumu avots jebkuram kreditoram. Līguma prasības parasti paredz, ka šādās situācijās ir iespējams pagarināt līguma darbības termiņu (par maksu). Lai pagarinātu aizdevuma termiņu, pārskaitiet attiecīgo naudas summ uz kreditora bankas kontu, norādot maksājuma uzdevumā prasīto informāciju (katram kreditoram ir savas prasības). Cilvēki, kuri nepilda saistības pret kreditoriem riskē divējādi – (1) var tikt sabojāta kredītvēsture, (2) būs jāmaksā soda sankcijas, kuru apmērs var pārsniegt pat 1% dienā. Soda naudas apmērs parasti beidzas, sasniedzot 100% no aizdevuma summas, taču ne vienmēr. Papildus ir jārēķinās, ka pret parādnieku tiek vērsta parādu piedziņa, kas praksē nozīmē vēl papildus izmaksas, jo parādu piedzinēji prasa savas izmaksas segt pašam kredītņēmējam. Aizņemieties atbildīgi.