Uzņēmums sia „Totem Finansu Sistēma” (reģ. nr. 40103790583) piedāvā Latvijas iedzīvotājiem īstermiņa kredītus no 50 līdz 350 eiro ar atmaksas termiņu līdz 45 dienām. Plāno aizņemties ? Iepazīsties ar Totem piedāvājumu  zemāk un apskati Latvijas lētākos kredītus šeit. Rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Vai Totem kredīts ir drošs ?

Saskaņā ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra sniegto informāciju, uzņēmumam ir izsniegta licence, kas ļauj tam izsniegt patēriņa kredītus visā Latvijas teritorijā. Ja klientiem rodas domstarpības ar Totem un tās nav iespējams atrisināt pusēm vienojoties, Jūs varat griezties Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā (adrese: Brīvības 55, Rīga, LV-1010), kas ir nebanku kredītu nozares uzraugošā iestāde Latvijā. Aizdevēja mājaslapā nav norādīta informācija par to, cik ilgā laikā tiek izsniegti aizdevumi, taču Jūs varat noskaidrot detaļas pirms līguma parakstīšanas (pie totem kredītspeciālistiem).

Piesakoties aizdevumam, Totem izvērtēs visu sniegto informāciju, kā arī pārbaudīs informāciju par Jums parādnieku datu bāzēs. Aizdevējam nav pienākums pamatot kredīta atteikuma iemeslu ar vienu izņēmumu. Ja par pamatu atteikumam ir parādnieku reģistrā publicētā informācija, Totem Jūs par to informēs. Šādā situācijā Jūs varat mēģināt pieteikties aizdevumam pie cita kreditora (iespēja aizņemties līdz 300 EUR ar 0% uz 1 mēnesi) vai arī būt priecīgi, ka aizdevums nav ticis piešķirts.

Atbildīga aizņemšanās

Nav noslēpums, ka aizņemties internetā vienmēr ir daudz vieglāk nekā parādu atmaksāt. Šķietami vielgā kredīta saņemšana un darījuma bezpersoniskums daudziem rada ilūziju, ka parāds nebūs jāatmaksā, taču tie ir maldi. Nebanku aizdevēji pelna ne tikai uz komisijas maksām, kuras standarta apmērs ir 10% līdz 27% mēnesī, bet arī uz maksām par kredīta līguma termiņa pagarināšanu un soda naudām par saistību nepildīšanu. No otras puses, būtu maldīgi iedomāties, ka Totem vai kāds cits aizdevējs vēlas, lai parāds netiktu atmaksāts savlaicīgi. Pasaules prakse liecina, ka kreditoriem visizdevīgākie ir tieši lojālie,  maksātspējīgie klienti, jo tie atgriežas atkal un atkal nodrošinot uzņēmumam katru reizi nelielu, taču pastāvīgu peļņu.

Totem kontakti

  • Sia “Totem finanšu sistēma”
  • adrese: Stabu iela 17, Rīga, LV-1011