Ātrie kredīti internetā ir pakalpojums, kas paredz naudas aizņemšanos bez fiziskas saskarsmes ar aizdevēju. Pieredze liecina, kā ātrie kredīti ir droši un to priekšrocības ik dienas izmanto vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. 

Kā tiek nodrošināta ātro kredītu drošība ?

Pieteikšanās kredītam internetā  noris, izmantojot vairākus aizsardzības mehānismus – (a) klienta epastu, (b) klienta mobilais telefonu, kā arī (c) klienta internetbankas profilu, kuru sargā vairākas paroles. Tas nozīmē, ka aizņemties naudu var tikai uz savu kontu, taču jārēķinās, ka gadījumā, ja bankas konta pieejas dati ir nozaudēti, tos var izmantot kāds nelietīgs atradējs.

Attiecībā uz naudas pārskaitījumiem viss ir pilnīgi drošs, jo kredīts tiek nosūtīts uz to kontu, no kura ir saņemta reģistrēšanās maksa. Tieši reģistrēšanās nodevas ieviešana ļauj nodrošināt, kā ātrais kredīts tiek pārskaitīts pareizajam adresātam.

Kur atrast izdevīgāko kredītu ?

Kad esam noskaidrojuši, ka ātrie kredīti ir droši, atliek pāriet pie nākamā soļa, izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu. Top kredītu piedāvājumi ir apkopoti un salīdzināti atraiskredits.com sākumlapā. Apmeklējot šo lapu, katrs var atrast sev piemērotu risinājumu. Piedāvājumā ietilpst gan kredīts no 18 gadiem, gan pirmais kredīts bez procentiem, gan patēriņa kredīts virs 2000 Ls. Salīdzini, piesakies un papildini savu kontu maksimāli īsā laikā. Tiesa, lai darījums būtu veiksmīgs, ir svarīgi, lai ātrie kredīti tiktu izvēlēti tikai tajās situācijās, kad ir pilnīga skaidrība, ka aizdevumu ir iespējams atmaksāt līgumā noteiktajā periodā.

Šobrīd daļa kreditoru, lai piesaistītu jaunus klientus rīko īpašas akcijas, t.sk. samazina procentus vai aizdod vispār bez komisijas maksas. Šajos apstākļos ir viegli iekrist kārdinājumā un aizņemties naudu pat apstākļos, kad tas nav vajadzīgs vai arī nav finansiāli izdevīgi (nevar atmaksāt laicīgi). Vienīgais veids kā izvairīties no turpmākām nepatikšanām ir rūpīgi izvērtēt savu situāciju un būt godīgam pašam pret sevi. Frāze – atbildīga aizņemšanās būs tukša skaņa reizēs, kad tajā netiek ietilpināts papildus saturs. AtraisKredits.COM iesaka – aizņemieties atbildīgi.