Aizņemties ar sms, bez datora un liekiem papīriem liekas vilinoši, taču tas diemžēl jaunajiem klientiem nav iespējams. Ja iepriekš nekad neesi aizņēmies, tad zini – via sms kredīts sākotnēji ir jāpiesaka internetā, pie izvēlētā pakalpojumu sniedzēja. Labā ziņa – Tu vari pretendēt uz “pirmo kredītu bez maksas“, t.i. aizdevuma veids, kas ļauj dabūt naudu šodien un 30 dienu laikā atmaksāt, cik paņēmi.

Kā iegūtams via sms kredīts ?

Tev ir vismaz 20 gadi, regulāri ienākumi, neesi iekļauts parādnieku reģistros un ir 1 santīms bankas kontā ? Ja uz visiem šiem jautājumiem atbildēji jā, tad varam dot 99% garantiju, ka kredītu saņemsi bez liekiem sarežģījumiem. Salīdzini kredītu uzņēmumus portāla sākumlapā, piesakies aizdevumam, aizpildi anketu un seko norādījumiem. Visu izdarot pareizi via sms kredīts būs tavs jau mazāk kā 1 stundas laikā.

Ņem vērā – internets sniedz iespēju pieteikties kredītam 24 stundas dienaktī. Tajā pašā laikā nauda uz klienta kontu tiek pārskaitīta tikai aizdevēja darba laikā. Daži strādā no plkst. 8.00, daži no plkst. 9.00, bet citi pat no plkst. 7.00. Vēlākais laiks, kad vari cerēt saņemt naudu savā kontā ir plkst. 23:00, jo tikos darba laiks beidzas visvēlāk strādājošajiem uzņēmumiem.

Cik maksā kredīts ar sms ?

Ātrais via sms kredīts ir izdevīgs tikai tādēļ, ka vairāki uzņēmumi piedāvā akcijas, kuru laikā jaunie klienti var aizņemties no 10 Ls līdz 150 Ls bez ķīlas (0%) ar termiņu līdz 1 mēnesim. Atmaksā naudu noteiktajā laikā un nekas papildus nebūs jāmaksā. Tas ir izdevīgi, ja pietrūkst līdz algai, bet parādījušies steidzami tēriņi. Tajā pašā laikā ir skaidrs, ka aizņemties drīkst tikai tad, kad patiešām vajag un ir skaidrs, ka naudu spēsi atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Pretējā gadījumā pastāv salīdzinoši liela iespēja, ka izdevīga darījuma vietā iegūsi galvassāpes un maksāsi krietni vairāk nekā vēlētos.

Standarta piedāvājumā via sms kredīts izmaksā vismaz 10% mēnesī, taču mūsu skatījumā ir neprāts aizņemties atkāroti vienā un tajā pašā uzņēmumā, ja šobrīd vairāki kreditori piedāvā aizņemties bez komisijas maksas (skat. izcelto teksta saiti raksta sākumā). Aizņemies izdevīgi, aizņemies droši un pats galvenais dari to atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.