Ātro kredītu salīdzināšanas portāls www.atraiskredits.com ieņem aizvien nozīmīgāku lomu daudzu Latvijas iedzīvotāju ikdienas gaitās. Steidzami jāapmaksā kāds rēķins, jāpērk dāvanas, jādodas ceļojumā vai vienkārši pietrūkst nauda līdz algai, atraiskredits.com var noderēt. Salīdzinot dažādus aizdevumus (pirmais kredīts bez maksas, patēriņa kredīti, kredīts pret auto ķīlu) ir iespējams nonākt pie patiesības un ietaupīt krietnu naudas summu.

Šobrīd internets kļūst par aizvien svarīgāku informācijas kanālu un kreditori par to ir ļoti labi informēti. Tieši šī iemesla dēļ gandrīz jebkurā lapā, t.sk. youtube.com, tvnet.lv pat draugiem.lv no visiem pusēm mācas virsū dažādi ātro kredītu uzņēmumu piedāvājumi. Sākotnēji liekas, ka piedāvājums ir izdevīgs, nav pārāk dārgs, taču praksē var izrādīties, ka konkurents piedāvā krietni vien izdevīgākus, lētākus nosacījumus. Neveicot salīdzinājumu, to uzzināt nav iespējams un ir liels prieks, ka to sāk apzināties aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāji.

Šīs pārmaiņas sekmē vairākas tendences – (1) pieaug iedzīvotāju informētība par finanšu darījumu īpatnībām, (2) palielinās uzticība interneta tehnoloģijām, (3) beidzoties treknajiem gadiem, aizvien vairāk cilvēki ir spiesti rūpīgāk sekot saviem ikdienas tēriņiem. Nenoliegsim, treknie gadi nāca par labu tikai šaurai sabiedrības daļai. Tāpat kā iepriekš arī šobrīd, vairāk kā 100 tūkstoši darbaspējīga vecuma cilvēku ir bez darba vietas un nezin kā savilkt galus kopā. daļa no viņiem nosliecas par labu kredītiem. Riskants lēmums, taču ir situācijas, kad sekas, ko rada naudas trūkums var būt daudz nopietnākas nekā visaugstākās komisijas maksas.

Ātro kredītu tirgū pieaug konkurence un atraiskredits.com to ir novērojis ļoti labi. Pašlaik Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci ir saņēmis 51 uzņēmums un 17 no šiem uzņēmumiem piedāvā ātros kredītus internetā. Liekas daudz, taču tikai daži no šiem 17 piedāvā patiešām izdevīgus nosacījumus, t.i, pirmo kredītu bez maksas. Ja arī jūs vēlaties aizņemties izdevīgi, ielūkojaties portāla sākumlapā un atradīsiet meklēto.

Atraiskredits.com nākotnes perspektīvas

2013. gads ir gudrās čūskas gads, tādēl atraiskredits.com kolektīvs novēl, lai ikviens no mums kļūtu gudrs kā čūska ikvienā savas dzīves jomā. Dodoties uz veikalu mēs pievēršam uzmanību tam, cik maksā piens, maize, āboli, kečups un priecājamies, ja izdodas ietaupīt 30 – 50 santīmus. Tas nav nekas slikts, taču šāda pat gudrība vēl ir jāattīsta arī izvēloties patēriņa kredītus vai jebkuru finanšu pakalpojumu. Iemesli? Salīdzinot aizdevumus, iespējams ietaupīt vismaz 10 Ls, bet gadījumos, kad izvēlēts lielāks kredīts pat krietni lielāku naudas summu. Cik reizes jums būtu jādodas uz lielveikalu, lai pērkot pārtiku ietaupītu 10 Ls – 50 Ls? Kopā ar atraiskredits.com šo ietaupījumu iespējams gūt pat  mazāk kā vienas minūtes laikā. Mūsu mērķis 2013. gadam ir panākt, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs būtu informēts par iespēju salīdzināt finanšu pakalpojumus mūsu portālā, kā arī paplašināt apskatīto finanšu pakalpojumu klāstu. Vietnes pastāvīgie apmeklētāji jau ir pārliecinājušies par www.atraiskredits.com lietderību, ir pienācis laiks atvērt arī citiem.