Lombardu tīkls Zelta sakta ir pats jaunākais  no aizdevējiem, kas ieguvuši licenci darbībai Latvijas teritorijā. Kā jau pats nosaukums liecina zelta sakta-lv orientējas, galvenokārt, uz kredīta izsniegšanu pret dārgmetāliem. Papildus tam tiek piedāvāti arī citi īstermiņa kredīti. Ja Tev steidzami vajag naudu un grasies aizņemties, aplūko kredītu piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā. Iespējams, ietaupīsi vismaz 10 Ls – 50 Ls.

Vai “zelta sakta” ir izdevīgākais aizdevējs ?

Ievadā jau norādījām, ka zeltasakta-lv piedāvā lombarda pakalpojumus un gluži kā jebkurš cits lombards var zelta saktapalīdzēt aizņemties pret kustamas lietas ķīlu. Konkrētajam uzņēmumam nav nekādas būtiskas priekšrocības attiecībā pret citiem aizdevējiem. Iepriekš jau esam rakstījuši, ka preču vērtības novērtēšana lombardos var būtiski atšķirties. Lai iegūtu labāko iespējamo darījumu, ir vērts apstaigāt vairākas filiāles.

Situācijās, kad nevēlaties stiept uz zelta sakta filiāli savu laulības gredzenu, ģimenes relikvijas vai vienkārši iemīļotu zelta ķēdi, ir iespējamas arī citas alternatīvas. Finansiāli visizdevīgāk nešaubīgi ir aizņemties no draugiem, radiem vai paziņām. Ja aizdevums vajadzīgs vien uz 30 dienām, tad variet aizņemties pat bez %. Labākie piedāvājumi ir apkopoti portāla sākumlapā, taču, lai darījums būtu veiksmīgs ir svarīgi atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā.

Kam pieder zelta sakta ?

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju zeltasakta-lv pieder uzņēmumam, sia “Haver Invest”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir vismaz 300 tūkstoši latu un tas ir samaksājis 50 tūkstošus latu par licenci,  kas dod tiesības nodarboties ar nebanku kreditēšanas pakalpojumiem visā Latvijas teritorijā.

Nešaubīgi var apgalvot, ka Haver Invest un zelta sakta ir vieni no vismazāk zināmajiem savas jomas pārstāvjiem. Tam gan ir savs skaidrojums – sia “Haver Invest” (40103653336) ir ieguvis attiecīgo licenci tikai 2013. gada 24. jūlijā un tā pašlaik ir derīga vienu gadu. Attiecībā uz jautājumu, kam pieder “Haver Invest” diemžēl nevaram sniegt nekādu informāciju, jo publiski tā nav pieejama.

Zelta sakta kontakti

Esi visu izlasījis un joprojām uzskati,  ka zeltasakta-lv ir Tev piemērotākais risinājums, tad dodies uz kādu no tās filiālēm. Adreses:

  • Maskavas 245 (filiāle “Krasta”);
  • Jāņa Asara 14 (filiāle “Centrs”);
  • Veselības 1a (filiāle “Olaine”).

Rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas un vajadzības. Ja plāno aizņemties, dari to atbildīgi.