Vajadzība aizņemties bez darba vietas kļūst aktuāla tajā brīdī, kad reāli tiek zaudēts darbs. Līdz tam brīdim, ieteikumi veidot uzkrājumus un tērēt mazāk netiek sadzirdēti. Šobrīd aizņemties bez darba vietas un bez ķīlas ir kļuvis praktiski nereāli, jo kreditoriem likums uzliek par pienākumu izvērtēt klientu maksātspēju.

Aizdevumi ilgtermiņā bez darba vietas izziņas

Absolūti lielākā daļa uzņēmumu, kas piedāvā ilgtermiņa aizdevumus ir gatavi aizdot naudu tikai tad, ja klientam ir kādi citi oficiāli ienākumi un reālas iespējas atmaksāt parādu līgumā  noteiktajā termiņā. Tas ir samērā loģiski, jo aizdot naudu bez iespējām to atgūt būtu neprāts. Teorētiski  lielāka iespēja aizņemties bez darba vietas varētu būt pret ķīlu, taču ne vienmēr teorija sakrīt ar praksi.

Izvēloties autolombardu, klienti var saņemt kredītu 24 stundu laikā, vienlaikus arī saglabājot tiesības turpināt braukt ar savu automašīnu. Šis piedāvājums var noderēt, ja nav citi varianti, jo procentu likmes ir augstākas nekā banku aizdevumiem. Tajā pašā laikā tas ir lētāk nekā ņemt ātros kredītus, kuru likmes nereti pārsniedz 100% gadā.

Otrs risinājums – ilgtermiņa kredīts pret nekustamo īpašumu ļauj iegūt krietni lielāku summu, taču jārēķinās, ka pastāv risks savu īpašumu arī zaudēt, ja kavēti vairāki maksājumi. Iespējams, tieši šī iemesla dēļ vairums dod priekšroku parastajiem patēriņa kredītiem (skat. atraiskredits.com sākumlapu) vai ātrajiem kredītiem, kas ir dārgāki, taču nav saistīti ar ķīlas ņemšanu.

No otras puses, ir skaidrs, ka aizņemties bez ķīlas bez darba vietas ir ārkārtīgi grūti. Šī iemesla dēļ apstākļos, kad zaudēta darba vieta, ir vērts labāk savilkt jostu un aizņemties no tuviniekiem. Darba zaudēšana ir pārejoša problēma, taču kredītu procenti tiek prasīti noteiktajā termiņā. Privātpersonas šajā aspektā ir daudz elastīgākas un var arī pagaidīt pāris mēnešus, līdz brīdim, kamēr atradīsi jaunu darbu. Plāno aizņemties ? Dari to atbildīgi. Izvērtē savu maksātspēju.