Ātrais kredīts 200 Ls apmērā bez ķīlas, bez komisijas maksas un bez izziņām īstermiņā pieejams divos uzņēmumos (SmsCredit un OpenCredit), taču vēl daudzi aizdevēji (SohoCredit, MiniCredit, Ferratum, ViaSMS) piedāvā aizņemties 100 Ls vai 150 Ls uz tādiem pašiem noteikumiem (0%) . (Uzzini, kurš ir izdevīgākais pirmais kredīts bez % maksas).Izvērtē savu maksātspēju, aizņemies atbildīgi.

Kā pieejams ātrais kredīts 200 Ls apmērā?

Šobrīd ir pieejami daudzi un dažādi veidi, kas ļauj aizņemties, taču ātrais kredīts 200 Ls apmērā bez % maksas (vairums izvēlas kredītu līdz 100 Ls)  ir tas, ko izvēlas liela daļa Latvijas iedzīvotāju brīžos, kad nedaudz pietrūkst līdz algai.   Ātrais kredīts pieejams 15 minūtēs jebkuram, vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Viss, kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu ir dators ar interneta pieslēgumu vai mobilais telefons ar interneta pieslēgumu, bankas konts (jābūt vismaz 0,01 Ls kontā), internetbanka un epasts.

Pieteikties kredītam iespējams kreditora mājas lapā, aizpildod vienkāršu reģistrācijas anketu, un pēc tam pārskaitot reģistrācijas maksu (1 santīms) uz aizdevēja bankas kontu.  Procedūras mērķis ir ļaut verificēt klienta personību (vecums), pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir konta īpašnieks un vienlaikus arī ļauj ātri pārbaudīt klienta kredītvēsturi. Svarīgi piezīmēt, ka tieši kredītvēsture šobrīd ir kļuvusi par pšu galveno kritērju ātro aizdevumu izsniegšanā un ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi internetā  ir pieejams vien īpašos gadījumos.

Pēc reģistrācijas maksas pārskaitīšanas, kreditors jums pāris minūšu laikā nosūtīs atbildi par kredīta pieejamību (epastā un ar sms). Pozitīvas atbildes gadījumā ātrais kredīts 200 Ls vai mazākā apmērā, ja tādu būsiet izvēlējušies būs vien pāris soļu attālumu. Lai reāli saņemtu kredītu būs vēl nepieciešams apstiprināt savu lēmumu. To būs iespējms izdarīt trīs veidos – nosūtot īsiņu, piezvanot vai izdarot attiecīgās izvēles savā jaunizveidotajā klienta profilā. Ja izvēlaties sūtīt sms, tad dariet to no tā paša telefona, kuru norādījāt aizpildot anketu. Pretējā gadījumā kredīts netiks piešķirts (drošības apsvērums).

Kreditoru analīze

Lai arī detalizēts kreditoru salīdzinājums ir pieejams portāla sākumlapā, tomēr skaidrības labad ir vērts vismaz daļēji apskatīt vismaz dažus no kreditoriem.

OpenCredit ātrais kredīts 200 Ls apmērā 15 minūtēs

Uzņēmums OpenCredit pirmajā reizē ļauj aizņemties bez maksas līdz 200 Ls. Lai saņemtu kredītu nepieciešama tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi. Maksimālā summa, ko pirmajā reizē iespējams iegūt  ir 200 Ls, otrajā reizē jau 1000 Ls. Kredīta termiņu iespējams pagarināt par maksu. Ātrais kredīts pieejams no 18 gadu vecuma, taču pašiem jaunākajiem klientiem ātris kredīts 200 Ls apmērā netiks izsniegts. Tā vietā tiks piedāvāta krietni mazāka summa.

SMSCredit ātrais kredīts bez maksas 200 Ls

Uzņēmums SmsCredit ir Latvijas ātro kredītu tirgus dinozaurs un vienlaikus arī līderis. Pirmajā reizē iespējams aizņemties  līdz 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām, taču ar iespēju pagarināt līgumu neierobežotu reižu skaitu (par maksu). Kredīts 200 Ls apmērā ir pieejams 15 minūšu laikā, bez galvotāja, bez ķīlas no 18 gadu vecuma. SmsCredit jau vairākus gadus sevi parāda kā ļoti inovatīvu uzņēmumu, reklamējas visos iespējamos veidos, taču pamazām vismaz daļu tā tirgus iekaro jaunie spēlētāji.

Ja būt jāizvēlas tikai starp diviem uzņēmumiem, tad SMSCredit būtu izdevīgāks, taču tā kā vēl bez šiem diviem pastāv arī citi kreditori, tad ir vērts pašiem tos salīdzināt (portāla sākumlapa) un pieņemt pārdomātu lēmumu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.