Ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas tiek izsniegts tikai divos uzņēmumos – Vivus un Bigbank. Galvenās prasības – regulāri ienākumi un pozitīva kredītvēsture (nav iekļauts parādnieku reģistros. Atrodi, kurš naudas aizdevējs Tev ir piemērotāks,  salīdzinot izdevīgākos ātros kredītus šeit. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kredīts bez reģistrācijas maksas internetā

pieteikties kredītam šeit

Jau norādījām, ka ātrais kredīts kredīts bez bez reģistrācijas maksas ir pieejams. Lētākais no risinājumiem ļauj aizņemties aptuveni 3 – 4 dienu laikā. Dārgākais turpretim piedāvā kredītu mazāk kā 1 stundas laikā.

Pieteikties kredītam iespējams internetā un pēc pieteikšanās jums tiks sagatavots individuāls kredīta piedāvājums. Ja tas apmierinās, varēsiet doties uz kredītiestādes filiāli parakstīt līgumu un saņemsiet naudu kontā aptuveni 2 – 4 darba dienu laikā.

Prasības aizdevuma saņemšanai ir samērā elastīgas, taču galvenā prasība ir nemainīga gandrīz visiem uzņēmumiem. Klientam ir jābūt tīrai kredītvēsturei. Tas nozīmē, ka klients nedrīkst būt iekļauts parādnieku datu bāzēs. Šajās datu bāzēs iespējams iekļūt gadījumos, kad tiek kavēta parādsaistību vai kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām. Ja tas ir noticis, tad kredītu ir saņemt gandrīz vai neiespējami, taču reizēm ir iespējami izņēmumi un tie apskatīti rakstā “Ātrais kredīts bez darba vietas“.

Paralēli pastāv viens interneta kredīta veids, kuru reizēm var izmantot arī cilvēki, kam savādāk aizņemties nav iespējams. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir pieejams daudzās Latvijas komercbankās un kredītiestādēs un maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams aizņemties var sasniegt pat 70% no mājas, dzīvokļa vai zemes ķīlas vērtības. Šim aizdevuma veidam procentu likmes ir krietni zemākas nekā jebkuram citam kredītam, jo atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kur par nodrošinājumu kalpo klienta ienākumi un kredītvēsture, kredīts pret ķīlu kalpo kā stingra garantija, ka sliktākajā gadījumā aizdevējs savus līdzekļus nezaudēs un iespējams pat varēs labi nopelnīt pārdodot ķīlu brīvajā tirgū.

Aizdevuma noformēšana

Kopumā ātrā kredīta noformēšana internetā ietver šādus soļus:

  • interneta kredītu salīdzināšana un izvēle (pieejama portāla sākumlapā);
  • reģistrācija izvēlētā aizdevēja mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, epasts, mobilā telefona numurs u.t.t.);
  • profila apstiprināšana vai līguma parakstīšana uzņēmuma birojā;
  • naudas kredīta saņemšana kontā (pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā).

pieteikties kredītam šeit

Kredīts bez komisijas maksas, bez reģistrācijas – ietaupi naudu

Ja esi viens no tiem daudzajiem Latvijas iedzīvotājiem, kam ietaupījums ir svarīgāks par pāris minūtēm, tad katru reizi izvēlies citu piedāvājumu. Pirmais kredīts bez procentu maksas tiek piedāvāts daudzos uzņēmumos un tos visus esam apkopojuši portāla sākumlapā. Kāda jēga maksāt par pakalpojumu, ja to iespējams saņemt bez komisijas maksas? Reģistrācijas maksa visiem uzņēmumiem, kas piedāvā ātros kredītus ir simboliska – 0,01 Ls.

Pētījumi liecina, ka vairums Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka ātrais kredīts bez komisijas maksas ir labākā izvēle, jo vairums izvēlas aizdevumu līdz 100 Ls. Nauda tiek izlietota rēķinu vai parāda atmaksai, bieži vien, arī, lai vienkārši iztiktu līdz algai. Skaidra nauda ir vajadzīga katram, taču, ja problēmas ar finansējumu atkārtojas katra mēneša beigās, tad steidzīgi jādomā kā palielināt ienākumus un/vai samazināt izmaksas, nevis aizņemties.

Atbildīga aizņemšanās

Ātrais kedīts bez reģistrācijas maksas vai maksājot par to 1 santīmu ir laba iespēja kā atrisināt savas īstermiņa finansiālās problēmas, bet nejēdzīgs risinājums, ja gribat risināt ilgtermiņa budžeta plānošanas problēmas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, kurš ātrais kredīts ir piemērotākais. Ja neziniet, kā naudas aizdevums tiks atmaksāts, neaizņematies.