Gribi ietaupīt? Ātrais kredīts bez darba vietas pārbaudes pieejams grūtāk nekā jebkad agrāk. Jaunie likumi nosaka, ka uzņēmumiem ir jāpārbauda klientu maksātspēja. Ja Tev ir regulāri, oficiāli ienākumi un laba kredītvēsture vari pretendēt pat uz īstermiņa bezprocentu kredītu.  Šis pakalpojums ļauj 1 mēneša laikā atmaksāt, cik aizņēmies. Nezini, kurš labāks ? Salīdzināt labākos ātros kredītus internetā.

Svarīgi – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Aizdevuma saņemšnas procedūra ietver šādus soļus – (a) reģistrācija, (b)pieteikšanās ātrajam naudas kredītu, (c) profila apstiprināšana (jāpārskaita 1 santīms uz uzņemuma kontu), (d) jāgaida atbilde. Lai kredīts būtu bez komisijas procentiem, tas obligāti jāatmaksā līgumā  noteiktajā termiņā (uzzini vairāk, piesakoties aizdevumam).

Saņemt naudu..
 

Ņem vērā – vairums aizdevēju ļauj pagarināt kredīta atmaksas termiņu (par maksu), taču ne visi. Lai izvairītos no pārsteigumiem, rūpīgi izlasi līgumu pirms tā parakstīšanas. Standarta gadījumos maksa par kredīta pagarināšanu sākas no 12,5% mēnesī, bet var sasniegt pat 30% mēnesī.

Pieteikties kredītam bez darba vietas izziņas

Kredīts bez pastāvīgiem ienākumiem un darba vietas pārbaudes agrāk tika piedāvāts teju katrā ātro aizdevumu kantorī. Ievadā jau norādījām, ka šobrīd aizdevēji ir kļuvuši daudz piesardzīgāki, jo likumdošana uzliek par pienākumu kreditoriem pārbaudīt klientu maksātspēju.  Tajā pašā laikā daudz lielākas iespējas aizņemties bez darba vietas varētu būt pret auto ķīlu, taču 100% garantiju, ka viss izdosies, protams, nevar dot.

Visi kredīti nav vienādi, tādēļ, ja ir vēlme ietaupīt, ir vērts tos savstarpēji salīdzināt (skat. informāciju iepriekš). Jau informējām, ka vairāki no salīdzinātajiem kredītiem ļauj aizņemties pirmajā reizē uz neilgu laiku aizņemties bez komisijas un bez procentiem. Tajā pašā laikā, ja vajadzīgi vismaz 500 ls, tad komisijas maksa būs jāmaksā jau uzreiz.

Kā ir pieejams kredīts bez izziņas no darba vietas?

Pēc tam, kad esi reģistrējies kreditora mājas lapā, nākamais solis ir reģistrācijas maksas pārskaitīšana un vēlamā aizdevuma summas norādīšana. Piesakoties kredītam kādā uzņēmumā pirmo reizi, varēsi norādīt aizdevuma summu savā profilā. Otrajā reizē pietiks jau nosūtīt īsziņu ar savu unikālo kodu un kredīta apmēru.  Ja nākotnē vēlēsies pieteikties kredītam ar sms, tad tas būs jādara no tā paša mobilā telefona, kura numuru norādīji reģistrēšanās procesā, pretējā gadījumā aizdevumu saņemt nebūs iespējams. Ja zvani pa tiešo kreditoram, tad vari to darīt no jebkura telefona, tam nebūs nozīme. Paralēli kredīta pieprasījumu iespējams iesniegt savā jaunizveidotajā lietotāja profilā, kreditora mājas lapā.

Kredīts bez darba vietas un pastāvīgiem ienākumiem nav pieejams

Daudziem nepatīk darbs, taču reizēs, kad steidzami vajag naudu, tieši darba vietas esamība vai neesamība var būt izšķirošais faktors, kas nosaka vai kredīts tiks piešķirts. Daudziem jauniešiem Latvijā ir nepamatoti nicīga attieksme pret vienkāršajiem darbiem. Nav vēlme strādāt par mazu samaksu, lai iegūtu pieredzi. Tā rezultātā arī aizņemšanās iespējas ir stipri ierobežotas. Lai arī jauniešiem (18 – 25 gadi) veciem ir tīra kredītvēsture, tomēr mūsdienās kreditori grib redzēt arī reālus ienākumus. Mēģināt paņemt kredītu bez reālām iespējām to atdot ir ne tikai nepareizi, bet arī neloģiski, jo kavējot parāda atmaksu tiek sabojāta kredītvēsture, kas galarezultātā apgrūtina iespējas saņemt jebkuru citu kredītu.

Papildus tam jārēķinās, ka par saistību nepildīšanu kreditoram ir tiesības pieprasīt soda naudu, kuras apmērs var sasniegt pat 100% no neatmaksātās kredīta summas gadā.

Konts Latvijas komercbankās

Kredīts internetā netiek izsniegts uz rokas, stāvot pie kases. Nauda tiek pārskaitīta elektroniski uz klienta norādīto bankas kontu. Visātrāk naudu iespējams saņemt, ja ir konts SEB, Nordea, Citadele, Swedbank, DNB, Hipotēku banka, GE Money vai Norvik bankā. Šajās bankās konti ir gandrīz visiem kredītdevējiem, tādēļ naudu saņemsi kā solīts 10 – 20 minūšu laikā. Ja šaubies reģistrācijas procesa laikā varēsi aplūkot visu nepieciešamo informāciju, t.sk. iepazīties ar līgumu, kurā būtu jābūt norādītām visām sadarbības bankām. Alternatīva informācijas ieguvei var būt kreditora mājas lapā ietvertā jautājumu un atbilžu sadaļa.

Atbildība, izvēloties ātros kredītus

Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē vai situācijā, kad ienākumi ir strauji samazinājušies,kredīts internetā ir labākā izvēle.  Situācijas mēdz būt dažādas, bet ir svarīgi grūtos brīžos nepazaudēt galvu un rīkoties apdomīgi. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.