Reizēs, kas steidzami vajag naudu, daudziem liekas, ka ātrais kredīts internetā bez darba vietas ir laba izvēle. Diemžēl šobrīd aizņemties bez oficiāliem ienākumiem bez ķīlas ir praktiski neiespējami. Ja Tev ir darba vieta, pirmais kredīts līdz 200 Ls īstermiņā pieejams bez komisijas maksas (0%), bez galvojuma un bez ķīlas. (Uzzini, kurš pirmais kredīts bez % maksas ir izdevīgākais). Aizņemoties, piemēram, 150 Ls uz 30 dienām, noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 150 Ls. Aizņemies atbildīgi.

Vai ātrais kredīts internetā bez darba vietas ir pieejams?

Ātrais kredīts internetā bez darba vietas agrāk bija pieejams daudzos uzņēmumos, bet šobrīd likumdošana ir mainījusies un visi kreditori prasa klientiem pierādīt ienākumus.

Tradicionāli, klientiem ar oficiālu darba vietu, lai iegūtu kredītu nepieciešams reģistrēties kreditora mājas lapā, pārskaitīt reģistrācijas maksu (1 santīms) un gaidīt naudu kontā. Pozitīva lēmuma gadījumā ātrais kredīts tiks ieskaitīts 10 -20 minūtēs. Visātrāk naudu saņemsi, ja gan Tev, gan aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Pieredze liecina, ka visātrāk naudu var saņemt SEB, DNB, Swedbank, Citadele, GE Money un Nordea banku klienti jeb tie aizņēmēji, kuriem ir bankas konts tajā pašā bankā, kur kreditoram.

Latvijā pieejamajiem naudas aizdevējiem ir savas īpatnības, atšķiras piedāvātā kredīta apmērs,  naudas izsniegšanas laiks, procentu likmes par kredīta izsniegšanu un minimālā vecuma barjera. Šī iemesla dēļ ir vērts tos visus salīdzināt un izvēlēties lētāko piedāvājumu (skat. portāla sākumlapu). Potenciālais ietaupījums var būt robežās no 10 Ls – 250 Ls (gadījumos, kad tiek izvēlēts lielāka apjoma kredīts).

Kā iegūstams ātrais kredīts bez procentu maksas, bez darba vietas internetā ?

Diemžēl aizņemties bez ķīlas bez darba vietas vairs nav iespējams. Arī pāris gadus atpakaļ kredīts bez darba vietas un bez komisijas procentiem nebija kreditoru labvēlība vai cilvēku mīlestība. Šādas akcijas tika rīkotas, lai piesaistītu jaunus klientus. Ņemot vērā, ka daudzi klienti nespēja pildīt savas saistības un nokļuva parādos valsts veica likumdošanas izmaiņas.

Situācijās, kad kredītu nav iespējams atlīdzināt noteiktajā termiņā, tradicionāli klientiem tiek piedāvāts pagarināt kredīta līgumu. Tas ir maksas pakalpojums, par ko nākas maksāt no 12,5% līdz gandrīz 30% no neatmaksātās summas mēnesī. Pagarinājumu iespējams iegūt arī uz 7, 14 vai 21 dienu un atiecīgi maksāt mazāk, tomēr veicot pat aptuvenus aprēķinus ir skaidrs, ka krietni izdevīgāk ir atmaksāt kredītu savlaicīgi, jo pretējā gadījumā ātrais kredīts var kļūt padārgs.

Internets ir krietni paplašinājis Latvijas iedzīvotāju iespējas iegūt izdevīgus pakalpojumus par saprātīgu cenu. Saskaņā ar statistikas datiem, 2011. gadā izsniegto kredītu apjoms, salīdzinot ar gadu iepriekš, pieauga piecas reizes. Ņemot vērā Latvijas ekonomisko situāciju tieši ātrais kredīts internetā bez darba vietas kļuva par vienu no vispieprasītākajiem pakalpojumiem. Lai arī Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci ātro kredītu izsniegšanai internetā saņēmuši vairāki desmiti uzņēmumi nevienā no tiem vairs netiek piedāvāts ātrais kredīts internetā bez darba vietas. Pievēršoties vecuma ierobežojumiem, vērts atzīmēt, ka arī ātrais kredīts no 18 gadiem pašlaik pieejams vien dažos uzņēmumos. Daļa kreditoru izsniedz kredītu no 19, bet vairums koncentrējas uz cilvēkiem no 20 gadu vecuma. Tādējādi var secināt, ka tieši 20 gadi kreditoru izpratnē ir tas brīdis, kad cilvēks kļūst pieaudzis.

Kā izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu?

Izdevīgākais piedāvājums vairumam Latvijas iedzīvotāju automātiski nozīmē lētāko piedāvājumu. Aizņemoties īstermiņā, maksātspējīgiem klientiem ir pieejams ātrais aizdevums bez komisijas maksas. Labākais veids, kā atrast top kredītu ir aizdevumu salīdzināšana atraiskredits.com sākumlapā. Veikalā mēs regulāri salīdzinam maizes un desas cenas, taču ietaupījums tur ir vien pāris santīmi. Ieguldot nelielas pūles (pāris minūtes) kredītu salīdzināšanā, ir iespējams ietaupīt krietnu naudas summu. Neticiet reklāmā, kas sola zelta pilis, pārbaudiet paši. Aizņemieties atbildīgi.