Ātrais kredīts no 18 gadiem ir pieejams 15 minūtēs bez ķīlas, bez galvotāja. Ja Tu esi vismaz 18 gadus vecs, tad vari aizņemties bez ķīlas. Lai to izdarītu, Tev ir jābūt regulāriem ienākumiem un Tu nedrīksti būt iekļauts parādnieku reģistros. Aizņemies saprātīgi.

Kā saņemt ātro kredītu?

Ātrais kredīts no 18 gadiem agrāk tika piedāvāts vairākos uzņēmumos, taču šobrīd tikai vienā – skat. atraiskredits.com sākumlapu.  Gadījumā, ja jums šobrīd nav oficiāli ienākumi un neesiet arī iekļauti parādnieku reģistrā, var likties, ka ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas ir tas, kas vajadzīgs. Diemžēl, nāksies jūs apbēdināt. Līdz ar izmaiņām Latvijas likumdošanā, uzņēmumi aizdod naudu tikai klientiem ar regulāriem ienākumiem un tīru kredītvēsturi. 

Lai saņemtu kredītu Tev ir jāveic četras vienkāršas darbības – (1) jāsalīdzina visi kredīti; (2) jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā (jānorāda personīgā informācija par sevi – vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, mobilā telefona numurs, ienākumi, u.c.), (3) jāpārskaita reģistrācijas maksa (1 eiro cents) uz norādīto bankas kontu (standarta procedūra, kas ļaus pārbaudīt tavu vecumu un kredītvēsturi),  (4) jāsaņem nauda kontā. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiek ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā tiem klientiem, kam ir konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam.

Vairumā gadījumu jauniešiem aizņemoties internetā sākotnēji tiek piedāvāta mazāka summa nekā vēlētos, taču tas ir tikai normāli. Saskaņā ar statistikas datiem tieši jaunieši ir tā sabiedrības daļa, kas kavē parādu atmaksu visbiežāk. Tev ir ienākumi un gribi aizņemties vairāk nekā 50 – 100 eiro ? Tādā gadījumā vispirms ir jāpaņem mazāks aizdevums, jāizpilda saistības un otrajā reizē varēsi pieteikties lielākam aizdevumam.

Priekšnoteikumi kredīta saņemšanai no 18 gadiem

Ātrais kedīts ir pieejams visiem Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem no 18 gadu vecuma aptuveni 15 minūšu laikā pēc reģistrēšanās kreditora mājas lapā. Tā kā pieteikšanās naudas kredītam notiek elektroniski, tad Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un internetbanka (jāpārskaita reģistrācijas maksa, 1 eiro cents).

Prasības un pati procedūra nav sarežģīta un ir pa spēkam  jebkuram, kurš kaut reizi dzīvē ir izņēmis naudu no bankomāta vai maksājis rēķinu internetbankā. Ja vēlēsies ņemt kredītu atkārtoti tajā pašā uzņēmumā, tad atkārtota reģistrācija nebūs jāveic un pietiks ar īsziņas nosūtīšanu. Tieši šī iemesla dēļ ātrais kredīts dažreiz tiek saukts arī par sms kredītu.

Potenciālā klienta personība tiek pārbaudīta vairākās datu bāzēs, kurā ir ietverta informācija par visu Latvijas iedzīvotāju kredītsaistībām un parādiem. Šādā veidā aizdevējs var ļoti ātri un efektīvi noskaidrot klienta maksātspēju un gatavību atlīdzināt aizdevumu. Situācijās, kad kredītvēsture ir tīra vai vienkārši vēl vispār nav veidojusies, ātrais kredīts tiek piešķirts gandrīz vienmēr.

Kādēļ ātrais kredīts  ir tik populārs ?

Pats galvenais ātrā kredīta pluss ir izsniegšanas ātrums un plašā pieejamība. Kredīts no 18 gadiem ir īstermiņa risinājums situācijām, kad pēkšni pietrūkst nedaudz nauda, bet nav no kā aizņemties. Dažas idejas – lai nopirktu autobusa biļeti uz mājām, nomaksātu steidzamu rēķinu vai iegādātos kāroto pirkumu, kam pēkšņi gadījusies liela atlaide. Tomēr aizņemoties ir jābūt skaidrai perspektīvai par naudas atmaksu. Protams, vienmēr var gadīties neparedzētais un var rasties nepieciešamība pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, taču tie ir izņēmuma gadījumi.

Kredīta no 18 gadiem termiņa pagarināšanas iespējas

Ja rodas nepieciešamība pagarināt kredīta atmaksu, to ir iespējams izdarīt, taču tas būs maksas pakalpojums. Maksa parasti svārstās robežās no 12,5% – 30% no neatmaksātās aizdevuma summas un ir salīdzinoši augsta, tādēļ vienmēr ir svarīgi ļoti rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt, kā arī jācenšās aizņemties ne vairāk kā patiesi ir nepieciešams.

Kā atmaksāt aizdevumu ?

Kredīts no 18 gadiem līdzīgi kā jebkurš cits maksājums mūsdienās tiek veikts elektroniski, pārskaitot naudu uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Šajā procesā ir izšķiroši svarīgi norādīt visu nepieciešamo informāciju  (klienta numurs, līguma numurs, vārds, uzvārds) maksimāli precīzi, jo pretējā gadījumā maksājums adresātu var tā arī nesasniegt. Tāpat vēlams ātrā kredīta atmaksu veikt ne vēlāk kā divas darba dienas pirms līguma darbības termiņa beigām, jo šādā veidā iespējams izvairīties no problēmām, kas var rasties sakaru traucējumu rezultātā un varēsiet būt pilnīgi droši, ka kreditors savu naudu saņems savlaicīgi un nepieprasīs jums nekādas papildus maksas. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.