Sasniedzot pilngadību, kļūst pieejams ātrais kredīts internetā no 18 gadiem. Kredītu iespējams saņemt 15 minūšu laikā bez jebkādām papīra izziņām. Ātrā kredīta piešķiršanā galvenais kritērijs ir tīra kredītvēsture (nav kavēta parādsaistību vai kredītsaistību atmaksa ilgāk par 60 dienām) un tieši šis faktors ir jauniešu galvenā priekšrocība, kas ļauj aizņemties internetā no 18 gadiem. Papildus tam jābūt arī regulāriem ienākumiem. Neaizmirsti izvērtēt savu maksātspēju ļoti rūpīgi. Aizņemies atbildīgi.

Kā pieejams ātrais kredīts internetā no 18 gadiem?

Kredīts internetā jauniešiem, kas sasnieguši 18 20 gadu vecumu šodien  ir pieejams vien vienā uzņēmumā (Salīdzini, kurš pirmais kredīts bez procentu maksas ir izdevīgākais (apkopoti svarīgākie kritēriji)), turklāt bez komisijas maksas (0%). Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 200 eur uz laiku līdz 30 dienām, Tev līgumā noteiktajā termiņā būs jāatmaksā tie paši 200 eur un neliela komisija (saskaņā ar aizdevēja cenrādi). Ja iepriekš nekad neesi aizņēmies, tad ņem vērā, ka OpenCredit pieprasa regulārus ienākumus, turklāt jauniešiem līdz 20 gadiem pirmajā reizē aizdod tikai līdz 50 latiem. SmsCredit šajā aspektā ir krietni vien elastīgāki un jau pirmajā reizē aizdod līdz 200 Ls, turklāt neprasot darba vietu.

Lai saņemtu kredītu jebkuram ir jāveic trīs pamatdarbības:

  1. jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā (jāaizpilda anketa, kurā jānorāda vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs, adrese);
  2. jāparskaita 1 santīms uz kreditora kontu (procedūra paredzēta, lai kreditors pārliecinātos, ka pieteikuma iesniedzējs ir vismaz 18 gadus vecs un ir patiesais konta īpašnieks);
  3. pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā.

Visātrāk ātrais kredīts internetā no 18 gadiem kontā tiks ieskaitīts tiem klientiem, kuriem ir konts SEB, Swedbank, Nordea, GE Money, DNB, Citadelē vai Hipotēku bankā. No praktiskajiem palīglīdzekļiem Tev būs nepieciešams – (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) bankas konts, internetbanka + 1 eiro cents kontā, (3) mobilais telefons (uz telefonu saņemsi unikālu reģistrācijas kodu un citu svarīgu informāciju).

Procentu likmes

Ātrais kredīts internetā ir viens no izdevīgākajiem finanšu pakalpojumiem gadījumos, kad nauda nepieciešama ātri un uz īsu termiņu. Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, aizdevuma termiņu iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums. Uzņēmums OpenCredit par aizdevuma pagarināšanu uz 1 mēnesi prasa ~20%, savukārt SmsCredit 12,5% mēnesī, no neatmaksātās summas. Saskaņā ar 2011. gada statistiku jaunieši vecumā no 18  līdz 20 gadiem bija visstraujāk augošā grupa ātro kredītu tirgū, taču vienlaikus ārī jāņem vērā, ka tieši jauniešiem radās vislielākās problēmas ar kredīta atmaksu. Šie dati atkārtoti apliecina, ka ātrais kredīts internetā no 18 gadiem ir piemērots tikai tiem jauniešiem, kas apzinās visus risksus un reālistiski aprēķina savas iespējas atmaksāt naudas kredītu noteiktajā termiņā. Internetsanti, ka sasniedzot 20 gadu vecumu, būtiski palielinās iespējas aizņemties internetā. Piemēram, ātrais kredīts internetā no 20 gadiem bez komisijas maksas ir pieejams astoņos uzņēmumos, savukārt aizdevumi no 18 gadiem tikai divos uzņēmumos. Tas liecina, ka tieši 20 gadi var tikt uzskatīti par robežšķirtni starp jauniešiem un pieaugušiem cilvēkiem. Atšķirībā no dažādiem filozofiskiem pētījumiem finansisti balstās uz skaitļiem un statistiku, tādēļ šis secinājums ir vairāk kā vērā ņemams.

Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Ātrais kredīts internetā no 18 gadiem var būt lielisks palīgs īpašās situācijās, taču vienlaikus tas varī arī būt cēlonis nepatīkamiem brīžiem gadījumos, kad izvēlēts nesaprātīgi.