Pašlaik daudzi cilvēki nespēj savilkt galus kopā un mēģina aizņemties gan no draugiem, gan internetā. Kad akūti pietrūkst līdzekļi, var likties, ka vienkārši jāieķīlā dzīvoklis jāpaņem nauda un jābrauc prom uz ārzemēm. Tas, protams, nav pareizi. Pirmkārt, ātrais kredīts internetā pret dzīvokli netiek piedāvāts un, otrkārt, ir daudz vienkāršāki veidi kā aizņemties, turklāt pat bez ķīlas.

Kā iegūt kredītu 10 minūtēs ?

Atrast lētāko kredītu..

Brīžos, kad pietrūkst nauda rēķinu nomaksai vai steidzamam pirkumam, var noderēt ātrais kredīts bez ķīlas un procentiem, taču jārēķinās, ka naudas aizdevums būs arī jāatmaksā. Bieži vien masu medijos tiek solīti kredīti bez procentiem vai pirmais kredīts bez maksas. Praksē, īstermiņa naudas aizdevums ir pieejams tikai uz laiku līdz 30 dienām, ar iespēju pagarināt līguma termiņu (par maksu). Maksimālā summa, ko šādā veidā var saņemt ir 200 Ls (bez %), taču daži pamanās paņemt pat 1000 Ls, kas ir zināmā mērā neprāts, jo procentu likmes ir no 10% mēnesī.

Maksimālā summa,  ko var saņemt internetā pret ķīlu ir atkarīga no ķīlas vērtības. Piemēram, kredīts pret dzīvokļa ķīlu ir pieejams līdz pat 70% no ķīlas vērtības dažu dienu laikā Tiesa jāņem vērā, ka kreditors, visticamāk, novērtēs jūsu dzīvokli lētāk nekā jūs vēlētos, līdz ar to arī naudas summa, ko varēsiet saņemt būs mazāka.

Lai aizņemtos internetā ātri un maksimāli izdevīgi ir jāveic sekojošas darbības:

  • salīdziniet visus kredītus (skat. atraiskredits.com sākumlapu); 
  • piesakieties izvēlētajam kredītam un aizpildiet anketu kreditora mājas lapā; 
  • pārskaitiet 1 santīma reģistrēšanās maksu; 
  • norādiet vēlamo aizdevuma summu; 
  • saņemiet naudu kontā. 

Šobrīd ir pieejami vairāki aizdevumi,  kas tiek solīti bez procentiem, taču esiet uzmanīgi. Lai arī sākotnēji var šķist, ka visi kredīti ir līdzīgi, tomēr tā nav patiesība. Pievērsiet uzmanību maksai par kredīta termiņa pagarināšanu, vecuma barjerai un tam, cik ātrā laikā kredīts tiek pārskaitīts uz klientu kontu. Ja jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā, tad naudu kontā variet saņemt jau 10 minūtēs, bet, ja konti ir atšķirīgi, tad var nākties gaidīt līdz pāris stundām vai dienām.

Ko darīt, ja kredīts tiek atteikts ?

Nav nekas neparasts, ja kārotais kredīts pret dzīvokļa ķīlu, ātrais kredīts vai naudas aizdevums pret jebko tiek atteikts. Tas notiek situācijās, kad ķīlas vērtība nav pietiekoša vai arī ķīla netiek uzskatīta par pievilcīgu. Ātrais kredīts savukārt var tikt atteikts, ja ir slikta kredītvēsture, nav pietiekami ienākumi vai jau ir paņemts aizdevums tajā pašā uzņēmumā. Šajos apstākļos lielai daļai Latvijas iedzīvotāju var palīdzēt autolombards jeb aizņēmums pret automašīnas ķīlu. Kredīts pieejams jebkuram autoīpašniekam, kura spēkrats nav vecāks par 20 gadiem un ir darba kārtībā (izieta skate, nomaksāts ceļa nodoklis, octa). Aizņemties pret auto var pat 1 dienas laikā, turklāt auto paliek lietošanā visu aizdevuma atmaksas laiku. Šis variants prasa zināmu gribasspēku, jo, lai arī pieteikšanās kredītam noris internetā, tomēr būs jādodas uz CSDD, lai prakstītu galvojuma pilnvaru.

Otrs variants, kur iegūt papildus naudu, ja kredīti tiek atteikti ir draugi, radi vai paziņas. Nenoliegsim, lūgt naudu citiem var likties pazemojoši, taču iedomājieties sevi otrā lomā. Aizdot ir viegli un, ja finansiālā rocība ļauj arī patīkami. Aizņemieties atbildīgi.