Šodien ātrais kredīts Latvijā (atraiskredits-lv) ir pieejams bez komisijas maksas (0%) mazāk kā 1 stundā. Jaunajiem klientiem AKCIJA – aizņemies līdz 150 Ls un 1 mēneša laikā atmaksā, cik paņēmi. Gribi aizņemties lētāk ? Iesakam, salīdzināt visus kredītus, jo tā var ietaupīt vismaz 10 Ls. Aizņemies atbildīgi.

Atraiskredits-lv ir paredzēts tikai un vienīgi īstermiņa vajadzībām. Vecuma ierobežojums 18 līdz 75 gadi. Naudas kredīta saņemšanas procedūra ir ātra, taču jebkuram ir jāspēj izpildīt divus priekšnoteikumus:

pieteikties kredītam šeit

  • regulāri ienākumi (dati var tikt pārbaudīti VSAA un VID datu bāzēs);
  • tīra kredītvēsture (nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi, parādsaistību atmaksa).

Teorētiski atsevišķos gadījumos vari aizņemties arī ar sliktu kredītvēsturi, pie nosacījuma, ja līgumsaistību pārkāpums ir noticis sen, bijis neliels un visas saistības šobrīd ir nokārtotas, taču jārēķinās, ka, iespējams, bezprocentu kredīts nebūs pieejams un arī maksimālā summa būs mazāka nekā jūs vēlētos. Praksē kreditori cenšas izvairīties no šādiem problemātiskiem klientiem, bet tas, protams, nav 100%.

Kā saņemt ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu Jums ir jāreģistrējas kādā no kreditoru mājas lapām, ievadot visu nepieciešamo informāciju – vārds, uzvārds, personas kods, epasta adrese, mobilā telefona numurs. Atraiskredits-lv saņemšanai jums papildus vēl būs jānosūta 1 santīms uz izvēlētā kreditora bankas kontu. Tas nav nekas īpašs, bet gan standarta procedūra, ar kuras palīdzību kreditors pārliecinās par potenciālā klienta vecumu, pārbauda maksātspēju un informāciju parādnieku reģistros. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiks ieskaitīta bankas kontā aptuveni 10 – 20 minūšu laikā.

Kā izvēlēties izdevīgāko kredītu?

Tāpat kā visas bankas, tā arī visi ātrie kredīti internetā nav vienādi. Atšķirīgas ir komisijas maksas, kredīta pagarināšanas procentu likme, vecuma barjera naudas kredīta izsniegšanai, naudas izsniegšanas laiks u.t.t. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts visus kredītus salīdzināt (skat. portāla sākumlapu) un pārliecināties par to, kurš ir izdevīgākais jeb šajā gadījumā lētākais. Prakse liecina, ka procentu likmes par kredīta pagarināšanu  var atšķirties pat vairāk kā trīs reizes, tādēļ vispirms aplūkojiet, vai jums  nepieciešamais ātrais kredīts ir bez komisijas maksas. Ja nav, tad izvēlēties citu aizdevēju. Izņēmums – nepieciešama lielāka naudas summa nekā 200 LVL vai ilgāks atmaksas termiņš nekā 30 dienas.

Ja nākotnē vēlēsieties saņemt atkārtotu kredītu, varēsiet to izdarīt vēl ātrāk, jo atkārtota reģistrācija nebūs nepieciešama. No otras puses, ja to darīsiet būs jāmaksā komisijas maksa (no 10% mēnesī), taču ietaupīsiet 10 – 20 minūtes, kas parasti nepieciešamas, lai tiktu izskatīts kredīta pieteikums. Taupīgi cilvēki izvēlēsies ātro kredītu citā uzņēmumā un tādējādi saglabās savā īpašumā liekus 10 LVL – 250 LVL. Jums pašiem būs jāizlemj, kas svarīgāk – ātrums vai ietaupījums.

Atraiskredits-lv bez procentu maksas praksē

Reālā dzīvē ātrais kredīts bez procentu maksājumiem ir pieejams, aizņemoties pirmo reizi. Nauda ir jāatmaksā 30 dienu laikā un, ja tas izdodas, tad nekas papildus nav jāmaksā.  līdz 200 LVL uz laiku līdz 30 dienām un parasti to izmanto, lai nomaksātu vecus rēķinus, atdotu parādus vai vienkārši “izvilktu” līdz nākamajai algai. Daži cilvēkus šī tipa finanšu instrumentu izmanto, lai dotos ceļojumā vai iegādātos kādu kārotu preci, bet tie ir retums. Aizņemoties, piemēram, 150 LVL uz 30 dienām, jums šo 30 dienu laikā būs jāatmaksā tie paši 150 LVL un nekas vairāk. Ja gadās aizkavēties, tad kredīta atmaksu iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums. Maksa par atraiskredits-lv pagarināšanu parasti svārstās no 12,5% – 30%. Procentu likmes ir samērā augstas, tādēļ vienmēr ir vērts salīdzināt visus kredītus un darīt visu iespējamo, lai naudu atmaksātu savlaicīgi.

Pieteikties kredītam ir iespējams visu diennakti, taču to var saņemt tikai kreditoru darba laikā. Daži no tiem strādā pat no 7.00 rītā līdz 24.00 naktī. Ieteikums – ja esiet pārliecināti, ka nauda būs nepieciešama otrā dienā, tad piesakieties kredītam iepriekšējā vakarā. Šādā veidā jūs varēsiet saņemt ātro kredītu no paša rīta un nebūs jāiespringst par to, cik ilgā laikā nauda tiks ieskaitīta konta. Rīkojieties apdomīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt.

AtraisKredits-lv laba izvēle ārkārtas situācijās, kad nauda nepieciešama steidzami, pie nosacījuma, ka turat godavārdu un atlīdziniet naudu savlaicīgi. Pretējā gadījumā ātrais kredīts ir ļoti dārgs risinājums. Aizņemieties atbildīgi.