Skandināvijas valstis un sevišķi Norvēģija ir daudzu Latvijas iedzīvotāju iecienīts galamērķis. Galvenais iemesls, kādēļ uz turieni doties, protams, ir vairākas reizes lielāks atalgojums, taču ne vienmēr lietas iet tik gludi kā gribētos. Ja pēkšņi steidzami vajag naudu un negribi vai nevari aizņemties Norvēģijā, tad joprojām vari iegūt kredītu tepat Latvijā.

Kas vajadzīgs, lai saņemtu ātro kredītu Latvijā, strādājot Norvēģijā ?

Dzīves dārdzība Norvēģijā ir daudz augstāka nekā Latvijā un sapelnītā nauda mēdz izkust kā sniegs pavasarī. Šādā situācijā palīgā var nākt ātrais kredīts Latvijā, taču, lai to saņemtu ir jāspēj izpildīt dažas pamatprasības:

  • konts Latvijā reģistrētā komercbankā; 
  • mobilais telefons ar Latvijas pieslēgumu; 
  • epasts; 
  • vecums vismaz 18 gadi; 
  • Latvijā deklarēta dzīvesvieta; 
  • tīra kredītdvēsture. 

Ja spēj izpildīt šos noteikumus, tad vari pieteikties ātrajam kredītam šeit vai atraiskredits.com sākumlapā. Pirmais kredīts līdz 200 Ls ir pieejams bez komisijas un procentiem (uz 1 mēnesi, jaunajiem klientiem). Var rasties jautājumi par to, vai deklarētā dzīvesvieta Latvijā ir spēkā arī ilgstoši dzīvojot Norvēģijā, Zviedrijā vai Somijā. Atbilde – ir spēkā. Vienīgais izņēmums ir tie gadījumi, kad  dodoties prom no Latvijas speciāli esi paziņojis, ka vairs neesi Latvijas rezidents. 99% Latvijas iedzīvotāju to nedara un tieši šī iemesla dēļ statistika par aizbraucēju skaitu ir ārkārtīgi neprecīza. Tajā pašā laikā, tas dod arī savus labumus, piemēram, iespēju apmeklēt ārstus Latvijā un iegūt ātro kredītu, strādājot un dzīvojot Norvēģijā.

Kādos gadījumos kredīts tiek atteikts ?

Ātrie kredīti tiek atteikti divos gadījumos – (1) negatīva kredītvēsture, (2) nav regulāri ienākumi. Slikta kredītvēsture nozīmē to, ka iepriekš ir kavētas parādsaistības vai kredītsaistības un cilvēks ir iekļauts parādnieku datu bāzē (melnajā sarakstā). Ja tas ir noticis, tad diemžēl kredīts bez ķīlas nebūs pieejams un ir jāmeklē citi varianti. Attiecībā uz ienākumu neesamību (nav darba vietas) var izlīdzēties ierakstot savu iepriekšējo darba vietu, jo kreditori nevar pārbaudīt, to vai cilvēks reāli strādā. Aizdevēji paļaujas uz klientu godavārdu, taču jāsaprot, ka rakstot viltus darba vietas pastāv risks nokļūt tiesā (kriminālatbildība par nepatiesas informācijas sniegšanu).

Kopumā ātrie kredīti ir ātra un vilinoša iespēja kā saņemt papildus naudu mazāk kā 15 minūtēs. Tajā pašā laikā ir jāatceras, ka nauda būs arī jāatmaksā. Aizņemieties atbildīgi.