Ja vajadzīgs aizdevums, tad ātrais naudas kredīts internetā no 18 gadiem var palīdzēt saņemt naudu kontā jau pēc 10 – 20 minūtēm bez ķīlas. Lai izmantotu šo piedāvājumu, Tev ir jābūt a) oficiāliem ienākumiem (darba vietai) un b) tīrai kredītvēsturei. Pirms aizņemties, izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kā saņemt kredītu no 18 gadiem?

Ātro naudas kredītu internetā jauniešiem, kas tikko sasnieguši pilngadību (18 gadi) piedāvā tikai daži uzņēmumi.  Ja gribi uzzināt, kurš naudas kredīts izdevīgāks, aplūko ātro kredītu salīdzinātāju no 18 gadiem.

Lai saņemtu kredītu, Tev ir jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilā telefona numuru un epasta adresi.  Kredīts no 18 gadiem ir pieejams tāpat kā jebkurā citā vecumā, tādēļ pēc reģistrēšanās Tev būs jāpārskaita 1 santīms uz aizdevēja bankas kontu. Neuztraucies, tas nav nekas īpašs, bet gan standarta procedūra, ko izmanto visi ātro kredītu izsniedzēji. Šādā veidā tiek pārbaudīts klienta vecums un kredītvēsture. Pozitīva lēmuma gadījumā naudas kredīts kontā tiks ieskaitīts aptuveni 15 minūšu laikā. Bieži vien, pirmajā reizē kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts mazākā apmērā nekā prasīts, jo aizdevēji vēl pilnībā neuzticas jauniešu spējai atmaksāt nauas kredītu. Izpildot visas saistības, otrajā un turpmākajās reizēs kredīts būs pieejams jau lielākā apmērā.

Priekšnosacījumi kredīta saņemšanai

Ātrais kredīts no 18 gadiem ir pieejams 10 – 20 minūšu laikā un uz to var pretendēt visi Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji, t.sk. nepilsoņi. Lai saņemtu kredītu Tev būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts + internetbanka, mobilais telefons, kā arī vismaz 1 santīms bankas kontā. Ātrais naudas kredīts internetā tiek izsniegts bez ķīlas, bez galvotāja un bez izziņas no darba vietas, taču jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadiem būs jāatmaksā jebkurā gadījumā, tādēļ rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.

Galvenie priekšnoteikumi skaidras naudas saņemšanai jau tika minēti un tie ir tīra kredītvēsure un  regulāri, pierādāmi ienākumi. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, kredītu vienmēr iespējams pagarināt, taču tas būs maksas pakalpojums, kas katram kreditoram ir savādāka (likmju salīzinājumu skat. portāla sākumapā).

Kādēļ izvēlēties ātro naudas kredītu internetā?

Ātrums un vieglā pieejamība ir galvenie faktori ātrā naudas kredīta izvēlē.  Naudas kredītu iespējams saņemt daudzkārt vieglāk nekā bankas aizdevumu vai patēriņa kredītu, turklāt aizņemoties atkārtoti kredīts no 18 gadiem piejams vēl vienkāršāk, jo nav jāveic atkārtota reģistrācija. Tajā pašā laikā vērts pieminēt, ka vieglā pieejamība reizēm ir kā lāsts, jo daļa aizņēmēju nesaprot, ka naudas aizdevums būs arī jāatmaksā. Lai darījums izdotos, rūpīgi izvērtē savu maksātspēju un aizņemies ļoti atbildīgi.

Kā atmaksāt ātro naudas kredītu?

Ātrais naudas kredīts internetā ir jāatmaksā tieši tāpat kā jebkurš rēķins, t.i. pārskaitot naudu uz kreditora norādīto bankas kontu. Šajā procesā svarīga ir precizitāte, jo tikai tādējādi aizdevējs saņems naudu noteiktajā termiņā. Ideālā gadījumā naudas kredīts būtu jāatmaksā ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms līguma termiņa beigām, jo tādējādi iespējams pasargāt sevi no sakaru traucēumiem vai starpbanku maksājumu īpatnībām.

Nobeigumā ātrais naudas kredīts internetā ir izdevīgs,tikai tajos gadījumos, kad nav citi varianti, kur aizņemties. Par aizņemšanos ir jāmaksā komisijas maksa (procenti). Zemākas likmes piedāvā komercbankas. Esi prātīgs, dzīvo laimīgs.