Jau vairākus gadus ātrais SMS kredīts pieejams 15 minūšu laikā bez ķīlas, bez galvotāja un bez izdrukātām izziņām. Pašlaik pirmais sms kredīts vairākos uzņēmumos ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem uz laiku līdz 30 dienām. (Uzzini, kurš ātrais kredīts izdevīgākais šeit) Aizņemies atbildīgi.

Saņemt ātro SMS kredītu

Šodien Latvijā SMS kredītu piedāvā virkne aizdevēju no kuriem vairāki piedāvā to saņemt bez komisijas maksas (0%), pie nosacījuma, ka nauda tiek atmaksāta līgumā noteiktajā termiņā. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, kredītu iespējams pagarināt, taču tas nav lēti, tādēļ ir vērts saņemties un atgriezt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ietaupīsiet krietnu naudas summu.

Lai saņemtu SMS kredītu ir vajadzīgas aptuveni 10 – 20 minūtes, kuru laikā jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā, aizpildot anketu, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, epasts, mobilā telefona numurs.

Kreditoru galvenās prasības ir divas – pastāvīgi ienākumi (darba vieta) un tīra kredītvēsture. Papildus tam būs nepieciešams pārskaitīt vienu santīmu uz aizdevēja bankas kontu. Šī procedūra ļauj kreditoram pārbaudīt klienta vecumu un kredītvēsturi. Pozitīva lēmuma gadījumā ātrais sms kredīts kontā tiks ieskaitīts jau pavisam drīz.

Pēc iepriekšminēto darbību veikšanas būs jānorāda nepieciešamā sms kredīta summa, to būs iespējams izdarīt trīs veidos – (1) piesakot aizdevumu jaunizveidotajā klienta profilā uzņēmuma mājas lapā, (2) piezvanot izvēlētā uzņēmuma kreditešānas speciālistiem vai (3) nosūtot sms ar speciālo pieprasījuma kodu (detalizētas instrukcijas par kredīta saņemšanu norādītas katras sms kredītu izsniedzēja mājas lapā).

Būtiski ņemt vērā, ka ātrais sms kredīts reti, kad tiek izsniegts cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, taču ir, protams, izņēmumi. Atsevišķos gadījumos, kad pārkāpums ir noticis sen, bijis neliels un šobrīd ir novērsts, ātrais kredīts iespējams tiks izsniegts. Informācija kredītreģistrā par klientu pārkāpumiem glabājas vairākus gadus, tādēļ uzņēmums būs informēts par pārkāpumu un tā novēršanas apstākļiem.

SMS kredīti bez komisijas maksas

Ātrie kredīti un ātrais sms kredīts kopumā ir plaši pieejams finanšu pakalpojums. Pēdējo gadu laikā Latvijā ir izsniegti vairāk kā miljons sms kredītu, kas ir ārkārtīgi augsts rādītājs. Procentu likmes  kredītiem internetā vai sms kredītiem, aizņemoties atkārtoti tajā pašā uzņēmumā, ir sākot no 10% mēnesī. Jaunajiem klientiem gan ir spēkā īpaši akcijas noteikumi, kas pieejami tikai aizņemoties pirmajā reizē.

Tradicionāli maksa par sms kredīta pagarināšanu variē, sākot no 12,5% līdz gandrīz 30% no neatmaksātās kredīta summas mēnesī. Sms kredīts bez komisijas maksas 1 uzņēmumā ir pieejams tikai pirmajā reizē, taču kredītu ar 0% iespējams saņemt atkārtoti, pie nosacījuma, ka katrā reizē izvēlaties cita uzņēmuma piedāvājumu.  Šādi rīkojoties katrā reizē ietaupīsiet vismaz 10 – 20 latus, taču ilgtermiņā kopējais ietaupījums var būt krietni vien lielāks.

Kādos gadījumos sms kredīts nav piemērots?

Ātrais sms kredīts ir izdevīgs, ātrs, ērts un vienkārši lietojams finansiālā atbalsta instruments, taču tas ir paredzēts tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums. Lielākā daļa kredītņēmēju, kas izmanto sms kredītu, lai risinātu ilgtermiņa problēmas iekļūst parādos. Ja katru mēnesi pietrūkst līdz algai, tad tas liecina par budžeta plānošanas un finanšu plūsmas problēmām, kuras nevar atrisināt ar īstermiņa pasākumiem. Līdzīgi arī Latvijas finanšu sistēmā bija vajadzīgas būtiskas pārmaiņas, jo valsts dzīvoja, galvenokārt, uz ārvalstu resursiem (kredītiem) un šāda pieeja ilgtermiņā nevar tikt uzturēta. Ātrais sms kredīts nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā, tādēļ izlietojiet naudu saprātīgi. Aizņemties vienmēr ir krietni vien vieglāk nekā atmaksāt naudu.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet rūpīgi vai ātrais sms kredīts spēs jums palīdzēt. Ja nav pārliecība, ka naudu varēsiet atmaksāt noteiktajā termiņā, labāk meklējiet citus risinājumus. Ja plānojat aizņemties, salīdziniet alternatīvas šī portāla sākumlapā. Iespējams atradīsiet lētāku piedāvājumu.