Šodien atrie krediti no 20 gadiem ir pieejami praktiski jebkurā ātro patēriņa kredītu uzņēmumā. Baidoties no pilnīga ātro kredītu aizlieguma, vairums uzņēmumu Latvijā vairs nepiedāvā kredītus no 18 gadiem. Tajā pašā laikā krediti no 20 ir pieejami tāpat kā iepriekš. Aizņemies atbildīgi. 

Pieteikties ātriem kredītiem no 20

Visi ātrie kredīti no 20 gadu vecuma ir pieejami atraiskredits.com sākumlapā. Tas ir elastīgs finanšu instruments, kuram var pieteikties 24 h dienaktī, 365 dienas gadā. Aizdevumu vari saņemt pat 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka ir konts kādā no Latvijas komercbankām, mobilais telefons, epasts un 2 – 3 minūtes, lai izpildītu reģistrēšanās nosacījumus.

Lai aizņemtos internetā Tev ir jāatbilst sekojošiem kritērijiem – regulāri ienākumi, vismaz 20 gadi, nedrīksti būt iekļauts parādnieku datu bāzēs. Ja esi parādā komercbankām, atrie krediti joprojām būs pieejami, taču vienmēr jāizvērtē, vai kārtējais aizdevums ir palīgs vai traucēklis.

Procentu likme ātrajiem kredītiem tradicionāli ir augstākas nekā par līdzību pakalpojumu prasa bankas. Tajā pašā laikā ir vairāk kā skaidrs, ka, lai aizņemtos no bankas ir vajadzīgs ilgāks laiks un aizdevumu saņem vien daži aizņēmēji. Precīzu procentu likmi Tu vari uzzināt, piesakoties aizdevumam, vēl pirms līguma galējās apstiprināšanas. Tas ir līdzīgi kā pērkot aviobiļetes, arī tur precīzas izmaksas var uzzināt pirms bankas kartes kodu ierakstīšanas.

Kādēļ izvēlēties ātros kredītus no 20 gadiem ?

  1. Nauda kontā 10 – 20 minūtēs; 
  2. Pirmais kredīts bez maksas jaunajiem klientiem (vairākos uzņēmumos); 
  3. Iespēja pagarināt līgumu uz 7, 14, 21 vai 30 dienām (maksas pakalpojums); 
  4. Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs; 
  5. Netiek prasīta izziņa no darba devēja. 

Kā atmaksāt ātros kredītus no 20 ?

Ātrie kredīti internetā tāpat kā jebkurš cits maksājums ir visērtāk atmaksājams no sava internetbankas profila. Otrs variants ir atmaksāt parādu no savas bankas filiāles. Trešais variants ir kādas citas bankas filiāle. Jārēķinās gan, ka pēdējie divi gadījumi paredz daudz augstāku komisijas maksu, neatkarīgi no tā, kurā bankā Tev šobrīd ir atvērts konts.

Kopumā atrie krediti no 20 gadu vecuma ir viena no daudzām alternatīvām situācijās, kad steidzami vajag naudu. Protams, daudz izdevīgāk un prātīgāk ir aizņemties no tuviniekiem vai draugiem, jo neviens neprasīs procentus. No otras puses, ja esi apdomīgs un vari atmaksāt naudu savlaicīgi, tad ātrais kredīts no 20 gadiem var būt pat ļoti izdevīgs. Aizņemies tagad un 1 mēneša laikā atmaksā, cik paņēmi (līdz 150, 200 ls). Esi apdomīgs, aizņemies atbildīgi.