Uzņēmums SIA “Finanza” (reģ. nr. 40103413280) ir viena no mazāk zināmajām ātro kredītu firmām Latvijā. Finanza piedāvā aizņemties līdz 150 Ls bez procentu maksas (uz 1 mēnesi) vai līdz 800 Ls uz 1 gadu. Ņemot vērā, ka pirmais kredīts bez komisijas maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi, šis aizdevējs tuvākajā laikā varētu kļūt aizvien populārāks. Situācijās, kad jāpieņem būtiski lēmumi par aizņemšanos vairums no mums meklē citu cilvēku viedokļus. Finanza atsauksmes internetā nav daudz, taču ir kāda nianse, ko reti kāds ņem vērā.

Kā uzzināt patiesību par uzņēmumu ?

Vai Tu tici pozitīvām, saldenām atsauksmēm internetā ? Mēs nē, taču diemžēl skaudrā patiesībā ir tāda, ka jebkuras atsauksmes par kādu produktu vai pakalpojumu internetā raksta (a) uzņēmuma pārstāvji, (b) konkurenti, (c) daži vīlušies klienti (reizēm). Diemžēl pieminēt labo, uzslavēt labu servisu reti, kurš ir gatavs, vai to dara. Tādējādi varam secināt, ka finanza atsauksmes online vidē nekad nesniegs 100% patiesību.

Kāds ir risinājums ?

a) salīdzini piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā;

b) izvērtē vairākus variantus;

c) piesakies tam, kurš Tev ir piemērotākais un izdevīgākais;

d) sagaidi atbildi un pozitīva lēmuma gadījumā saņem finansējumu jau šajā pat dienā.

Alternatīva ? Apjautājies draugiem, radiem vai paziņām, kāda ir viņu pieredze ar Finanza, MiniCredit vai kādu citu ātro kredītu uzņēmumu. Reālas cilvēku atsauksmes ir 100x vērtīgākas nekā miljons komentāri internetā.

Izvērtē savas finansiālās iespējas. Pieņem pārdomātu lēmumu. Aizņemies atbildīgi.