Naudas aizdevējs SIA “Finanza” ir vienlaikus arī īpašnieks mājas lapai ar tieši tādu pašu nosaukumu – Finanza LV. Potenciālajiem klientiem ir iespēja aizņemties no 25 Ls līdz 500 Ls uz laiku līdz 30 dienām vai 200 Ls līdz 800 Ls uz laiku līdz 3 gadiem, maksājot par to atbilstošu komisijas maksu. Tomēr Finanza LV nebūt nav vienīgais naudas aizdevējs Latvijā. Jūs varat atrast izdevīgākus ātro kredītu piedāvājumus atraiskredits.com sākumlapā.

Finanza LV ātrais kredīts internetā

finanzaĀtro kredītu uzņēmums SIA “Finanza” vēl bez Finanza LV uztur arī E-credit LV, abi nosaukumi ir maz dzirdēti un vēl nav iemantojuši popularitāti kredītņēmēju vidū. Finanza Lv kredīts ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 19 līdz 70 gadiem ar pastāvīgu darba vietu (regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt aizdevumu) un tīru kredītvēsturi. Naudas saņemšanai ir vajadzīgs mobilais telefons, bankas konts kādā no Latvijā reģistrētām komercbankām. Finanza aizdevums pieejams gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju. Ja gadījumā, jums vēl nav 19 gadi bet steidzami vajadzīga nauda ielūkojieties atraiskredits.com sākumlapā, savukārt, ja esiet vecāks par 70 gadiem, izlasiet rakstu kredīts pensionāriem un izvēlēties sev izdevīgāko naudas aizdevumu internetā. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties dažās minūtēs bez ķīlas ir 1000 Ls. Daudzas reizes lētāki tomēr ir kredīti bez procentiem, kas vairākos uzņēmumos tiek piedāvāti jaunajiem klientiem.

Pieteikties Finanza LV aizdevumam un arī jebkuram citam ātrajam kredītam ir iespējams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, taču jārēķinās, ka naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai kreditoru darba laikā. Daži aizdevēji strādā no plkst. 9.00 līdz 22.00, taču ir arī tādi kreditori, kas sāk darbu plkst. 7.00 un beidz plkst. 24.00. Tātējādi reāli praksē ir iespējams aizņemties gan agri no rīta, gan vēlu vakarā, taču jārēķinās, ka cilvēcīgu kļūdu, sakaru traucējumu vai starpbanku maksājumu īpatnību dēļ naudas pārvedums var aizkavēties līdz pat 1, retāk 3 dienām. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts pieteikties naudas aizdevumam maksimāli savlaicīgi.

Gadījumā, ja rodas problēmas ar naudas kredīta savlaicīgu atmaksu, Finanza LV piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu, maksājot par to atbilstošu komisijas maksu. Pakalpojums nav lēts, tādēl ir vērts censties vienmēr nokārtot parādsaistības norunātajā laikā. Pretējā gadījumā ātrais kredīts internetā var ātri vien kļūt par samērā dārgu pakalpojumu.

Kā notiek kredīta atmaksa?

Gan Finanza LV, gan jebkurš cits ātrais kredīts ir jāatmaksā, pārskaitot atbilstošu naudas summu uz kreditora norādīto bankas kontu. Lai darījums būtu veiksmīgs ir svarīgi ievērot precizitāti, jo pretējā gadījumā nauda gluži vienkārši nesasniegs adresātu vai sasniegs ar nokavēšanos. Jāņem vērā, ka aizdevēju pienākums nav brīdināt klientu par maksājumu aizkavēšanos. Visas pārbaudes ir jāveic pašam klientam. Praksē ir ne mazums gadījumu, kad kredītņēmējs pārskaita naudu kreditoram un vairs par aizņēmumu nedomā, taču kādas tehniskas kļūmes vai klienta neprecizitātes dēļ nauda nesasniedz adresātu. Rezultāts? Aizņēmējs ir spiests maksāt soda naudu par aizdevuma atmaskas kavēšanu (var pārsniegt pat 1% dienā), kā arī  maksu par līguma termiņa pagarināšanu.

Ja variet atmaksāt naudu ātrāk nekā norādīts līgumā, dariet to. Saskaņā ar LR likumdošanu kredītņēmējiem ir tiesības atlīdzināt kredītu pirms termiņa un aizdevēji nevar par to pieprasīt nekādas soda sankcijas. Tas nozīmē, ka gan finanza-lv, gan jebkuram citam ātro kredītu uzņēmumam ir pienākums pieņemt klienta naudu, pateikt paldies un ciest klusu par negūto peļņu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.