Situācijās, kad plānots aizņemties internetā, lielākā daļa meklē dažādus piedāvājumus, no kuriem populārākais ir ātrais kredīts. Tajās reizēs, kad aizdevumu slogs ir pārlieku liels un ir vēlme samazināt maksājumu apmēru, tiek meklēta iespēja apvienot kredītus jeb pārfinansēt līdzšinējās saistības. Lai situācija tik tālu nenonāktu ir svarīgi jau no paša sākuma pieņemt pārdomātu lēmumu, pirms tam izvērtējot savas finansiālās iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā. Ja arī Jums ir vajadzīgs nebanku kredīts, ziniet, ka paši populārākie ātrie kredīti ir apkopoti atraiskredits.com sākumlapā. Aizņemieties atbildīgi.

Kā atrast izdevīgāko nebanku kredītu ?

Meklējot piemērotu aizdevumu, pievērsiet galveno uzmanību izmaksām. Šobrīd Latvijā tiek piedāvāti dažādi mikro kredīti, kuru saņemšana jaunajiem klientiem ir iespējama ar atlaidēm. Šis variants ir pats labākais, jo nodrošina, ka pirmajā reizē nav jāmaksā ne komisijas maksa, ne procentu maksājumi par aizdevuma izmantošanu. Maksimālā summa, ko šādā veidā var iegūt ir 300 eiro, bet minimālā 50 eiro. Līdz ar izmaiņām likumdošanā vairs netiek piedāvāts aizņemties uz īsāku termiņu kā 10 dienām. Kreditoriem tik īsi termiņi nav izdevīgi, jo nesedz pat kredītvēstures pārbaudes izmaksas. Iepriekš 2016. gadā bija iespējams aizņemties pat uz vienu dienu. Šobrīd šāda iespeja ir zudusi, taču tas nav slikti. Cilvēki, kam vajadzīgs naudas aizdevums uz vienu dienu, var paņemt nebanku kredītu uz 10 dienām un atmaksāt to pēc 10 dienām. Ja cilvēkam ir spēja atgriezt parādu, viņš ir spējīgs nolikt noteiktu naudas summu malā un maksāt tad, kad tas ir patiešām jādara.

Cik maksā aizdevums bez bankas starpniecības ?

Saņemt kredītu bez bankas vispār nav iespējams, jo nebanku kredīti tiek pārskaitīti uz klienta bankas kontu, izmantojot kredītiestāžu pakalpojumus. Mazo aizdevumu devējiem nav iespēja aizdot naudu no sava konta pa tiešo uz klienta kontu. Viņi ir tādi paši uzņēmumi, kā jebkurš cits uzņēmums tikai nodarbojas ar īstermiņa kreditēšanas pakalpojumiem. Latvijas republikas teritorijā tikai komercbankām ir savs Swift kods un tiesības veikt naudas pārskaitījumus no vienas kredītiestādes uz citu.

Minimālā maksa standarta situācijās ir 8 – 15 procenti no kredīta summas mēnesī. Absolūtos skaitļos tas ir ļoti daudz, taču jārēķinās, ka pat ņemot 100 eiro aizdevumu, komisijas maksa nebūs vairāk par 15 eiro. Protams, lielākiem aizdevumiem šāda summa jau būs būtiski lielāka. Piemēram, 500 eiro kredītam mēneša komisijas maksa var sasniegt jau 75 eiro mēnesī, kas ir ārkārtīgi daudz. Gada procentu likmes griezumā tas būtu vairāk kā 100% gadā. Bankās var aizņemties lētāk, tādēļ ir skaidrs, ka mazie aizdevum ir paredzēti tikai mazām, īstermiņa vajadzībām.