Cik daudz Tev pietrūkst? Kredīts 100 ls apmērā var atrisināt lielāko daļu no mazajām vajadzībām un tieši šī iemesla dēļ ikvienam 10 minūtēs ir pieejams ātrais kredīts līdz 100 ls bez ķīlas un bez komisijas maksas. Uzzini, kurš ir lētākais kredīts šeit, bet neaizmirsti pirms tam izvērtēt savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

Kā iegūstams kredīts 100 ls lielumā?

Šobrīd patēriņa kredītu tirgū vairāki uzņēmi ļauj jebkuram Latvijas iedzīvotājam no 18 gadiem, biežāk no 20 gadiem saņemt ātro kredītu 10 – 20 minūšu laikā. Saskaņā ar pētījumiem absolūti lielākajā daļā gadījumā internetā visbiežāk tiek izvēlēts kredīts 100 ls apmērā. Tieši šī iemesla dēļ vairāki ātro kredītu uzņēmumi ir gatavi aizdot līdz pat 200 Ls uz laiku līdz 30 dienām bez procentiem un komisijas maksas. Tas nozīmē, ka līgumā noteiktajā termiņāTev jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Lai saņemtu kredītu Tev ir jāveic sekojošas darbības:

  • salīdzini piedāvājumus un atrodi sev izdevīgāko (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • aizpildi anketu izvēlētā kreditora mājas lapā (jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija);
  • pārskaiti reģistrācijas maksu (parasti 0,01 Ls. Procedūras mērķis pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir konta patiesais īpašnieks);
  • apstiprini kredīta lielumu (ar sms, profilā vai piezvanot);
  • saņem naudu savā bankas kontā.

Iepriekš minēto darbību veikšanai Tev būs nepieciešami šādi palīglīdzekļi: (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons, (3) internetbanka + vismaz 1 santīms bankas kontā. Pēc visu procedūru izpildīšanas kredīts 100 ls vai citā norādītajā daudzumā tiks ieskaitīts kontā dažu desmitu minūšu laikā. Visātrāk naudu saņemsi, ja Tev un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā. Tradicionāli visātrāk naudu ieskaita Swedbank, SEB, Citadele, Nordea, DNB un GeMoney bankas. Ja jāveic starpbanku maksājums, tad līdz naudas reālai saņemšanai var paiet pat viena diena.

Ātrais kredīts 100 ls bez maksas 5 dienas nedēļā

Sākumā jau norādījām, ka kredīts 100 ls apmērā ir pieejams bez komisijas maksas un bez procentiem vairākos uzņēmumos, taču ir kāda nianse. Iespēja aizņemties izdevīgi ir pieejama tikai jaunajiem klientiem, t.i. katrā uzņēmumā vienu reizi, taču nebēdā. Ja iepriekš jau esi aizņēmies, Tev joprojām ir pieejams bezprocentu kredīts 4 citos uzņēmumos. Tas nozīmē, ka vari saņemt aizņēmumu bez procentiem piecas reizes pēc kārtas, taču esi uzmanīgs. Bezmaksas kredīts 100 ls tāds ir tikai 30 dienas, bet kavējuma gadījumā būs jāmaksā maksa par aizdevuma pagarināšanu. Maksa par šo pakalpojumu var sasniegt pat 27% no neatmaksātās aizdevuma summas mēnesī, tādēļ ir vērts pacensties, lai visas saistības nokārtotu savlaicīgi.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu noteiktajā termiņā. Kredīts 100 ls ir laba iespēja aizņemties līdz algai, taču aizdevums nav dāvana un būs jāatmaksā jebkurā gadījumā.