Naudas kredīts 24 stundās ir pieejams dažādos veidos, taču visātrāk to var iegūt aizņemoties internetā. Mūsu veiktā aptauja liecina, ka vairāki naudas aizdevēji šobrīd piedāvā ātros aizdevumus pat 10 – 20 minūšu laikā. Papildus nauda ir pieejama bez ķīlas, bez galvotāja un pat bez izziņas no darba vietas. Pats labākais, ka kredīts 24 stundās ir iegūstams arī bez procentiem. Ja šis piedāvājums jūs ieinteresēja, ielūkojieties atraiskredits.com aizdevumu salīdzinātājā portāla sākumlapā un ietaupiet virs 50 Ls.

Lētākais kredīts 24 stundās bez procentiem internetā

Atkarībā no tā, cik lielu naudas summu vēlaties saņemt, var noderēt vairāki kredītu veidi. Prakse liecina, ka vislētākie šobrīd ir tieši mazie kredīti līdz 200 Ls. Vairāki aizdevēji tos piedāvā pilnīgi bez procentiem un komisijas  maksas. Vienīgais noteikums – nauda ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Uz kredītu var pretendēt ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam ir pieejams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons, bankas konts un internetbankas pieeja. Kredīts no 18 gadiem bez darba vietas  pārbaudes ir pieejams gandrīz visos ātro kredītu uzņēmumos. Formāli daļa aizdevēju prasa uzrādīt pašreizējo darba vietu un ienākumus, taču reāli pārbaudīt šo informāciju ir praktiski neiespējami un aizdevēji paļaujas uz klientu sniegto informāciju. Izņēmums – aizdevēji, kas lūdz kredītņēmēju atļauju pārbaudīt VSAA rīcībā esošo informāciju par nomaksātajiem nodokļiem. Ātrais kredīts līdz 1000 Ls ir pieejami 15 minūtēs bez ķīlas, taču, lai nodrošinātos pret iespējamām tiesvedībām, kreditori savos līgumos norāda, ka kredīts 24 stundu laikā tiks nodrošināts tajos gadījumos, kad neiestājas ārkārtas apstākļi. Praksē ārkārtas apstākļi iestājas ļoti reti un naudu var saņemt tieši tad, kad vajadzīgs. Pieteikties kredītam iespējams 24 stundas diennaktī, taču naudas aizņēmums kontā tiek ieskaitīts tikai kreditoru darba laikā.

Kā iegūstams ātrais patēriņa kredīts 24 stundās?

Ātro kredītu uzņēmumi atšķirībā no komercbankām aizdod savu personīgo naudu. Darījumi notiek ļoti ātri, risks kļūdīties ir lielāks un tieši tādēļ procentu likmes šī tipa aizņēmumiem ir krietni augstākas. Prakse liecina, ka procentu likme naudas aizdevumiem internetā var pārsniegt pat 20% mēnesī. Neskatoties uz to, ir situācijas, kurās kredīts 1 dienā jeb kredīts 24 stundās ir vajadzīgs, neskatoties ne uz kādiem procentiem. Lai pieteiktos kredītam internetā ir jāveic šādas darbības:

  • jāsalīdzina visi aizdevēji (skat. atraiskredits.com sākumlapu);
  • jāaizpilda anketa kreditora tīmekļa vietnē;
  • jāpārskaita reģistrācijas maksa (0,01 Ls), ja tāda tiek prasīta;
  • jānorāda vēlamā aizdevuma summa (ar sms vai piezvanot)
  • jāsaņem nauda kontā.

Tradicionāli visātrāk naudu var iegūt tie kredītņēmēji, kuriem ir bankas konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam. Lielākajiem naudas aizdevējiem ir konti praktiski visās Latvijas komercbankās, līdz ar to saņemt aizņēmumu var ātri un vienkārši. Brīdī, kad nauda ir ieskaitīta kontā, to variet izmantot savām vajadzībām, nekādas atskaites nebūs jāsniedz. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, vai kredīts 24 stundās ir jums piemērots, vai spēsiet to atmaksāt savlaicīgi.