Ātrais kredīts 50 Ls apmērā ir tikai pāris soļu attālumā. Ja Tev ir galva uz pleciem, esi vismaz 18 gadus vecs un māki pārsūtīt epastu, tad kredīts līdz 50 Ls ir gandrīz vai rokās. Viss, kas nepieciešams naudas saņemšanai ir bankas konts, mobilais telefons un epasts. Kredīts 50 Ls – 200 Ls šobrīd pieejams bez maksas (0%) uz laiku līdz 30 dienām. Pirms lasīt tālāk, ir vērts aplūkot lētākos naudas aizdevumus atraiskredits.com sākumlapā (iespēja ietaupīt!)

Kredīts 50 Ls bez maksas un procentiem internetā

50 ls kredits bez maksas un bez ķīlas internetāĀtrais naudas kredīts 50 Ls – 200 Ls apmērā vairākos uzņēmumos jaunajiem klientiem tiek piedāvāts bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem ir tiesīgs iegūt aizņēmumu uz 1 mēnesi bez papildus izdevumiem. Ja, piemēram, kredits 50 ls apmērā tiek paņemts uz 20 dienām, tad noteiktajā laikā ir jāatmaksā tie paši 50 ls. Lai iegūtu papildus laiku un palielinātu savu rīcības brīvību, atraiskredits.com iesaka aizņemties uz maksimālo bezmaksas termiņu, t.i. 30 dienām. Ātrajam kredītam var pieteikties 24h diennaktī, taču nauda reāli tiek pārskaitīta tikai aizdevēju darba laikā.

Lai saņemtu naudu kontā ir jāveic šādas darbības:

  • salīdziniet visus aizdevumus (iespēja ietaupīt vismaz 10 Ls);
  • aizpildiet pieteikuma veidlapu izvēlētā naudas aizdevēja mājas lapā;
  • pārskaitiet reģistrācijas maksu (0,01 Ls – 0,10 Ls), apliecinot, ka esiet īstais pieteikuma iesniedzējs;
  • norādiet vajadzīgo naudas kredīta summu.

Kad viss izdarīts atliek pats svarīgākais – rūpīgi vērot bankas kontu savā internetbankā. Kredīts 50 Ls līdz 200 Ls apmērā tiek ieskaitīts kontā 10 – 20 minūtēs. Ja jums nav konts tajā pašā bankā, kur aizdevējam, naudu saņemsiet aptuveni 1 stundas laikā.

Cik viegli ir pieejams kredīts 50 ls bez ķīlas un izziņas no darba devēja?

Ātrais kredīts līdz 50 Ls ir salīdzinoši neliela naudas summa, taču pirms piešķirt aizdevumu kreditori vismaz teorētiski izvērtē 2 faktorus – (1) kredītvēsturi un (2) ienākumus. Praksē vairums aizdevēju var pārbaudīt tikai to cilvēku kredītvēsturi, kas ir iekļauti privāto uzņēmumu veidotajos parādnieku reģistros, bet nevar pārbaudīt datus Latvijas bankas oficiālajā parādnieku reģistrā. Šajā datu bāzē tiek iekļauta informācija par parādniekiem, kas nav savlaicīgi spējuši izpildīt saistības pret Latvijā reģistrētām komercbankām. Saskaņā ar šobrīd spēkā esošo likumdošanu pieeja Latvijas bankas kredītu reģistram ir tikai komercbankām un to meitasuzņēmumiem. Paralēli saņemt naudu ar sliktu kredītvēsturi paveras iespēja arī cilvēkiem, kuru pārkāpums ir bijis neliels un ir ticis salīdzinoši ātri novērsts.

Ienākumu pārbaude ātro kredītu uzņēmumos tiek veikta divos veidos – (1) izvērtējot klientu sniegto informāciju par darba vietu un ienākumu apjomu, (2) pārbaudot informāciju par nomaksātajiem nodokļiem VSAA datu bāzē. Pēdējo pārbaudi veic vien retais uzņēmums, bet daži kreditori ienākumus vispār nepārbauda. Tādējādi kredīts 50 Ls apmērā ir pieejams ļoti plašam iedzīvotāju lokam vecumā no 18 līdz 75 gadiem pat bez darba vietas. Pašlaik kredits no 18 gadiem bez darba vietas ir kļuvis par vienu no populārākajiem finanšu pakalpojumiem Latvijā un to ik dienas izmanto simtiem cilvēku, lai iegūtu naudu steidzamu rēķinu apmaksai, iegādātos ātrāk kādu kārotu pirkumu. Svarīgi – pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju un spējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Lai arī kredīts 50 Ls ir mazs aizdevums, tomēr aizņemieties atbildīgi.