Kredīts pensionāriem internetā ir pieejams 15 minūšu laikā bez ķīlas. Tu vari pieteikties aizdevumam bez komisijas maksas  (līdz 200 Ls) uz laiku līdz 30 dienām, taču naudas kredīts ir jāatmaksā savlaicīgi. Izvērtē savu maksātspēju. Aizņemies atbildīgi.

pieteikties kredītam šeit
Parādīt Manas Kredītiespējas

Kurš var pretendēt uz kredītu pensionāriem?

Ātrais kredīts internetā pensionāriem ne ar ko neatšķiras no citiem ātrajiem kredītiem. Aizdevumu iespējams saņemt līdz 75 gadu vecumam, jebkurš Latvijas pastāvīgais iedzīvotājs, pie nosacījuma, ka ir tīra kredītvēsture un regulāri ienākumi (pensija). Atsevišķi aizdevēji vēl pieprasa regulārus ienākumus, taču tas ir sīkums, jo jebkurš pensionārs saņem pensiju. Šī iemesla dēļ penisonāri tiek uzskatīti par vistuzticamākajiem kredītņēmējiem, jo neskatoties uz jebkādām pārmaiņām pensija tiks saņemt un kredītu būs iespējams atmaksāt vismaz pamazām.

Tiesa, precīzs pieejamā kredīta apjoms var būt atkarīgs no ienākumu apjoma, taču, ja jūs neapmierina kreditora piedāvājums, vienkārši izvēlēties citu uzņēmumu. Ātro kredītu tirgū konkurence ir ārkārtīgi liela un klients ir galvenais. Tieši šī iemesla dēļ ātrie kredīti pensionāriem ir pieejami bez komisijas maksas un bez galvotāja. Vēl pāris gadus atpakaļ šāda iespēja likās neticama, taču laiks ir daudz ko nolicis savā vietā.

Kurš ir izdevīgākais kredīts pensionāriem?

Lielākā problēma, kas parasti rodas vajā pensionārus ir nespēja atmaksāt kredīta pamatsummu. Aizdevēji ļoti labprāt piedāvā kredīta līguma pagarināšanu, taču, protams, par maksu, kas variē robežā no 12,5% līdz 30% mēnesī. Tādējādi 100 Ls kredītam, maksa par pagarināšanu var būt 12,5 Ls līdz 30 Ls, kas nav maz, tādēļ ātrais kredīts var tikt izmantots tikai situācijās, kad nauda ir ārkartīti nepieciešama un/vai esiet pārliecināti kā to atmaksāt. Katram pašam ir jāveic ieguvumu, zaudējumu analīze. Ir reizes, kad jebkādas komisijas maksas liksies mazsvarīgas un nauda ir nepieciešama tūlīt un tagad, taču ir reizes, kad bez kredīta varētu iztikt, taču tas tiek paņemts, jo tā ir vienkāršāk, ērtāk. Kredīti pensionāriem ir izdevīgi, taču vienmēr ir jāizvērtē savas iespējas naudu atmaksāt savlaicīgi.

Šobrīd pensionāriem kredītus Latvijā piedāvā  izsniegt trīs uzņēmumi – Minicredit, SohoCredit un SmsCredit. Jūs varat saņemt 100  līdz 200 latu aizdevumu 15 minūtēs, taču, kurš ir izdevīgākais ir jāizlemj jums pašiem. Visvieglāk to iespējams izdarīt salīdzinot visus kredītus internetā (skat. portāla sākumlapu).  Otra alternatīvas ir pašiem doties no vienas mājas lapas uz otru un rakstīt uz papīra lapas visus svarīgākos kritērijus, taču tā jūs patērēsiet vismaz pāris stundas no savas dzīves un sasniegsiet tādu pašu vai sliktāku rezultātu nekā aplūkojot šī portāla sākumlapu.

Prakse liecina, ka pat situācijā, kad ātrais kredīts ir nepieciešams uz 5 dienām, labāk ir līgumā norādīt maksimālo termiņu – 30 dienas. Tā kā pirmais kredīts ir bez komisijas maksas, tad nav atšķirība, vai naudas kredīts tiek izvēlēts uz minimālu vai maksimālu termiņu. Papildus nekas nav jāmaksā, turklāt neviens neliedz atmaksāt naudu ātrāk nekā līgumā noteikts. Saskaņā ar LR likumdošanu jebkurš var atmaksāt aizdevumu ātrāk bez soda sankcijām un procentu maksājumiem, taču izvēloties ilgāku termiņu jūs iegūstat laiku, kas var būt nepieciešams, ja pēkšņi rodas neparedzētas problēmas un naudas atmaksai ir vajadzīgāks ilgāks laiks nekā plānots.

pieteikties kredītam šeit

Kā saņemt kredītu ?

Kredīti pensionāriem ir pieejami internetā. Lai saņemtu kredītu jums ir jāveic šādas darabības: (1) jāsalīdzina visi piedāvājumi (skat. portāla sākumlapu, reāla iespēja ietaupīt vismaz 10 Ls), (2) jāreģistrējas izvēlētā kreditora mājas lapā, (3) jāapstiprina sava personība, (4) jāsaņem nauda kontā.

Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta 10 – 20 minūšu laikā. Visātrāk naudu saņemsiet, ja jums un kreditoram ir konts vienā un tajā pašā bankā, taču atsevisķos gadījumos līdz naudas saņemšanai var paiet pat trīs dienas (sakaru traucējumi, starpbanku maksājumu problēmas u.t.t.).

Kredīta saņemšanas procedūra kopumā ir ļoti vienkārša un saprotama ikvienam, kas kaut reizi dzīvē ir izņēmis naudu no bankomāta vai veicis maksājumu internetbankā. Ātrais kredīts pensionāriem būs pieejams, ja jums ir dators ar interneta pieslēgumu + internetbanka, mobilais telefons un vismaz 1 santīms bankas kontā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt Kredīts pensionāriem var palīdzēt iztikt līdz nākamajai pensijai un bezprocentu maksas kredītus uz laiku līdz 30 dienām ir iespējams saņemt vairākas reizes, taču to drīkst darīt tikai ārkārtas situācijās.