Aizdevumi internetā piedāvā virkni iespēju, kur var dabūt kredītu. Pats izdevīgākais piedāvājums neapšaubāmi ir bezmaksas procentu kredīts bez ķīlas, kas ļauj iegūt 200 Ls 15 minūtēs bez komisijas uz 30 dienām. Par papildus samaksu 15 minūšu laikā var iegūt pat 1000 Ls, bet, ja vajadzība nav tik steidzama, tad iespējams saņemt aizdevumu 7000 Ls apmērā bez nodrošinājum (piedāvājumi salīdzināti portāla sākumlapā). Aizņemies atbildīgi.

Kā un kur var dabūt kredītu internetā?

pieteikties kredītam šeit
Kredītu kalkulators >>
Pretendēt uz kredīta saņemšanu var jekburš Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem, taču reāli aizņemties bez ķīlas var tikai tie, kas nav iekļauti parādnieku reģistros un saņem regulārus ienākumus. 

Ja vēlaties aizņemties vairāk par 1000 Ls vai arī gribāt elastīgāku atmaksas termiņu un zemākas procentu likmes, jums piemēroti būs patēriņa kredīti. Pieteikšanās kredīam noris internetā, taču līgums jādodas parakstīt uz kredītiestādes filiāli (izņēmums OpenCredit). Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams aizņemties ir 7000 Ls uz 5 gadiem, taču pieejamas arī krietni vien mazākas summas (no 200 Ls).  Pozitīvais šajā piedāvājumā ir iespēja pieteikties kredītam un saņemt individualizētu piedāvājumu uz savu epastu 1 dienas laikā. Iespējams būsiet ievērojuši, ka neviena komercbanka savā  mājas lapā vairs nenorāda precīzas procentu likmes. Patēriņa kredītu likmes šajā kontekstā nav nekāds izņēmums un tieši šī iemesla dēļ ir vērtīgi pieteikties vairākiem kredītiem, saņemt piedāvājumus un tad izvēlēties sev noderīgāko. Iepazīšanās ar līgumu neuzliek nekādas saistības un par to nav jāmaksā.

Ja vēlaties aizņemties līdz 1000 Ls, tad atbilde uz jautājumu, kur var darbūt kredītu kļūst krietni vien vienkāršāka. Ātrais kredīts līdz 1000 Ls ir piejams vairākos uzņēmumos, turklāt līdz 200 Ls to iespējams saņemt bez procentiem un bez komisijas maksas. Naudu iespējams saņemt 10 – 20 minūtēs, veicot trīs vienkāršas darbības – (1) jāreģistrējas kreditora mājas lapā, (2) jāpārskaita 0,01 Ls uz uzņēmuma bankas kontu (šī procedūra ir standarta verifikācijas procedūra, kas ļauj pārbaudīt klienta vecumu un apstiprina konta īpašumtiesības), (3) jāapstiprina kredīta pieteikums (ar sms, piezvanot vai veicot darbības jaunizveidotajā klienta profilā). Pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta gandrīz uzreiz. Visātrāk naudu iespējams saņemt Swedbank, Nordea, DNB, SEB, Citadele un GE money klientiem, jo tieši šajās bankās parasti ir atvērts konts ātro aizdevumu izsniedzējiem.

Kas jāņem vērā aizņemoties?

Pēc tam, kad izvēlēts, kur var dabūt kredītu un nauda ir jāatmaksā ir jāpievērš liela uzmanība tam, lai tiktu ievērots atmaksas termiņš. Komisijas maksa par kredīta pagarināšanu ātrajiem kredītiem ir atšķirīga, taču var sasniegt pat 26% mēnesī. Tas nozīmē, ka par 100 Ls aizdevuma pagarināšanu uz vienu mēnesi varētu būt jāmaksā pat 26 Ls, nemaz nerēķinot pamatsummas nosegšanas nepieciešamību. Patēriņa kredītiem procentu likmes ir krietni vien zemākas, turklāt daudzos gadījumos iespējams iegūt kredītbrīvdienas uz laiku līdz 3 mēnešiem.

Nobeigumā iespējams droši apgalvot, ka tiem cilvēkiem, kas vēlas iegūt izdevīgu darījumu ir izšķiroši svarīgi atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā, tādējādi izvairoties no dažādu papildus komisiju veikšanas. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Zināt, kur var dabūt kredītu ir tkai puse no panākuma, kredīts ir arī jāatmaksā.

Izdevīgākie piedāvājumi apkopoti atraiskredits.com sākumlapā.