Daudziem no mums ikdienā nav nepieciešami aizdevumi, taču reizēm līdz algai pietrūkst 10 ls, 20 ls, 50 ls vai 100 ls. Speciāli iet uz banku, sēdēt rindās un tērēt laiku vēlas vien retais. Mazie kredīti internetā šajā ziņā ir ļoti ērti, jo ļauj aizņemties bez ķīlas jau 15 minūtēs.

Kā aizņemties mazos kredītus internetā ?

Ja Tev ir 18 gadi un bankas konts, tad, visticamāk, vari saņemt naudu jau tūlīt. Lai aizņemtos veic šādas darbības:

  • atraiskredits.com sākumlapā atrodi lētāko aizdevumu (ietaupi vismaz 10 ls)
  • piesakies kredītam un aizpildi anketu; 
  • seko aizdevēja instrukcijām; 
  • saņem naudu. 

mazie ātrie kredīti

Tā kā mazie kredīti tiek izsniegti internetā, tiem vari pieteikties 24 stundas dienaktī, arī brīvdienās un svētku dienās. Visātrāk naudas aizņēmums ir pieejams tajos gadījumos, kad aizņēmējam un aizdevējam ir konts vienā un tajā pašā bankā. Šādā variantā atkrīt vajadzība pārskaitīt naudu uz citu banku un naudas pārskaitījums ir daudz ātrāks.

Cik maksā mazie kredīti ?

Šobrīd mazie kredīti no 50 Ls līdz 200 Ls vairākos uzņēmumos ir pieejami bez procentiem (0, – ls komisija). Aizņemies tagad un 1 mēneša laikā varēsi atmaksāt, cik paņēmi. Ja gadās aizkavēšanās un naudu nevari atmaksāt noteiktajā termiņā, vari izmantot iespēju pagarināt kredīta termiņu. Maksa par šo pakalpojumu katram aizdevējam ir atsķirīga un var sasniegt pat 30% mēnesī. Lai lieki netērētu naudu, ir vērts pirms aizņemšanās salīdzināt vairākus aizdevumus. Ņemot vēra lietotāju pieprasījumu, mazie kredīti ir salīdzināti šī portāla pirmajā lapā.

Svarīgi atcerēties, ka pirmais kredīts bez komisijas maksas katrā uzņēmumā ir pieejams tikai vienu reizi. Ja iepriekš jau izmantots kāds ātrais kredīts, tad vērts izvēlēties citu aizdevēju. Šāda pieeja ļaus ietaupīt vismaz 10 Ls – 20 Ls, bet reizēm pat krietni vairāk. No otras puses, ja svarīga ir katra minūte, tad aizņemies pie tā paša aizdevēja. Tev nevajadzēs pa jaunam reģistrēties un reizēm kredīts internetā iegūstams pat tikai nosūtot sms. Samaksāsi dārgāk, taču naudu saņemsi ātrāk. Kas izdevīgāk, izlem pats.

Maksimālā aizņēmuma summa, ko vari iegūt internetā ir 7000 Ls, taču absolūti lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju pietiek ar kredītu līdz 100 Ls. Pavisam retos gadījumos tiek izvēlēts ātrais kredīts 1000 Ls apmērā. Komisijas maksa šim pakalpojumam ir salīdzinoši augsta, tādēļ daudz noderīgāki varētu būt ilgtermiņa patēriņa kredīti (skat. sadaļu “patēriņa kredīti” lapas augšpusē). Minimālā procentu likme ilgtermiņa kredītiem internetā ir 22% gadā, bet mazie kredīti līdz 1000 Ls ir pieejami sākot no 10% mēnesī.

Kā atmaksāt naudu ?

Līdzīgi kā jebkurš cits pakalpojums arī mazie naudas kredīti bez ķīlas visērtāk ir apmaksājami, izmantojot internetbanku. Vienkārši ieej savā internbankas kontā un pārskaiti attiecīgo naudas summu uz aizdevēja bankas kontu. Lai darījums būtu veiksmīgs, ir svarīgi ievērot precizitāti, jo kļūda pat vienā burtā vai ciparā var nozīmēt, ka nauda aizies neceļos. Kopumā mazie kredīti internetā ir labs variants īstermiņa vajadzībām, bet gaužām slikts risinājums, ja plānots aizņemties ilgtermiņā. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.