Uzņēmums SIA “Vita Credit” izsniedz kredītus nekustamā īpašuma un auto iegādei, kā arī izsniedz naudu pret nekustamā īpašuma un automašīnas ķīlu. Procentu likmes un nosacījumi ir samērīgi, taču daudzās pozīcijās tos pārspēj portāla atraiskredits.com sākumlapā apkopotie lētākie patēriņa kredīti internetā.

Kas ir Vita credit un ko tas piedāvā?

SIA “Vita Credit” ir viens no 50 Latvijā reģistrētiem uzņēmumiem, kas samaksājis 50 tūkstošus par patēriņa kreditora licences iegūšanu un saskaņā ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra lēmumu ir tiesīgs izsniegt aizdevumus visā Latvijas teritorijā. Vita kredit piedāvā šādus pakalpojumus:

  • hipotekārais kredīts nekustamā īpašuma iegādei,
  • kredīts nekustamā īpašuma iegādei ar komercķīlas nodrošinājumu,
  • kredīts, kura atmaksa ir nodrošināta ar nekutamā īpašuma hipotēku,
  • atgriezeniskais finanšu līzings.

apskatīt manas kredīta iespējas

Aplūkosim katru no tiem nedaudz tuvāk. Kredīts nekustamā īpašuma pirkšanai sniedz iespēju aizņemties 500 – 100`000 latuuz laiku no sešiem mēnešiem līdz 20 gadiem. Procentu likme šim pakalpojumam ir sākot no 1,25% mēnesī, bet praksē, lielākoties, krietni augstāka. Paralēli mājokļu īpašnieki var aizņemties pret nekustamā īpašuma ķīlu. Nosacījumi, procentu likmes un atmaksas termiņi ir tieši tādi paši kā aizņemoties mājokļa iegādei.

Otrs lielais pakalpojumu bloks, ko piedāvā Vita Credit ir saistīts ar automāšinu iegādi un pārdošanu. SIA “Vita Credit” aizdod naudu auto iegādei līdz 20 tūkstošiem eiro uz laiku līdz 3 gadiem, taču ne vairāk kā 90% no auto tirgus vērtības. Tas nozīmē, ka potenciālajam pircējam pašam ir jābūt pietiekamam naudas daudzumam, lai veiktu pirmo iemaksu. Ja plānojat ieķīlāt auto, tad variet izmantot šo pakalpojumu un arī iegūt līdz pat 20 tūkstošiem eiro. No otras puses, iespējams, krietni izdevīgāk ir izmantot auto kredīta pakalpojumus.

Uzņēmuma vienīgā filiāle atrodas Rīgā, Maskavas forštatē, Maskavas ielā 240, kas, iespējams, neveicina uzņēmuma popularitāti. Interesanti, ka atšķirībā no vairuma aizdevēju, kas koncentrējas uz savu pakalpojumu reklamēšanu internetā, Vita Credit savas reklāmas izplata, galvenokārt, izmantojot tradicionālos reklāmas izplatīšanas kanālus (reklāmas bukleti Rīgas iedzīvotāju pastkastītēs).

Ja iepriekš jau esiet izmantojuši Vita Credit pakalpojumus, lūdzu ierakstiet informāciju komentāros, vai iesniedziet to, izmantojot lapas lejasdaļā pievienoto kontaktformu. SIA “Vita Credit” licence ir derīga līdz š.g. 6. decembrim un pagaidām nekas neliecina, ka uzņēmums varētu savu darbību apturēt.